My Mad Fat Diary Popis

My Mad Fat Diary

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

Seriál se odehrává v roce 1996.

Rachel ‚Rae‘ Earl je 16letá dívka, která se vrací z psychiatrické léčebny, kde strávila 4 měsíce kvůli svému pokusu o sebevraždu a kvůli své nespokojenosti se svým tělem.


Žádný návrat ale není snadný, obzvlášť když se vracíte ke střelené matce, která si za dobu vaší nepřítomnosti do domu nejen nastěhovala svého přítele, který je v zemi nelegálně, ale taky všem řekla, že jste místo v léčebně byli na prázdninách ve Francii. Opustit tak bezpečné místo, kde si Rae za dobu čtyř měsíců našla přátele, kteří ji přijímají bez výhrad, vrátit se a snažit se zapadnout zpátky do světa, kde ji v podstatě nikdo nezná, je tak nesnadnou cestou. Před Rae ale stojí nejtěžší úkol. Aby ji mohlo přijmout její okolí, což je nejen kamarádka z dětství Chloe a její parta, musí se nejdřív naučit mít ráda sama sebe.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Caroline Hoying

Neskutečné :-) Mrzí mě, že to má tak málo epizod.. a SPOILER je mi líto, že nezůstala s Finnem :-(

20.9.2017 | 15:22:01
SaDiablo

Kdybych byla hubeňour, tak se asi do spousty věcí nevcítím, ale takhle… Prostě bomba. :D Z těch tampónů nemůžu doteď. :D :D :D

9.2.2014 | 20:22:40

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás