My Mad Fat Diary
93/100 - 28×

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | E4 | 45 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Ian Hart (Kester Gill),

S02E01: Alarm

S02E01: Alarm

Rae se chystá napsat nový záznam do deníčku, ale zjistí, že je plný. Místo toho tedy začne psát dopis Tix, ve kterém popisuje události, které se toho léta staly: Chop a Izzy spolu pořád chodí, matka a Karim si užívají šťastného manželství a Rae chodí s Finnem.

sk
18.2.2014
45 minut

Rae se ve vzpomínkách vrací do dne po svatbě, kdy Chloe svolala celou partu, aby jim Rae mohla povědět o svém pobytu v nemocnici, přičemž všechny ujistí, že teď už je v pořádku. Později se rozvíjí románek mezi ní a Finnem. Mezitím Kester navrhuje Rae skupinovou terapii, ta ale nápadem není příliš nadšená. Chloe pobízí Rae a Izzy k tomu, aby ztratily panenství dřív, než půjdou na střední, což vyústí v návrh na stanování. Poslední víkend před začátkem školního roku jede tedy parta stanovat. Izzy prozradí, že s Chopem spala už den předtím, a Finn připraví pro Rae romantický večer v karavanu, ale Rae zpanikaří, jelikož má stále komplexy ze svého těla, a k ničemu nedojde. S blížícím se začátkem školy je Rae čím dál víc rozrušená, až nakonec nesnese pohledy spolužáků na ni a Finna a uteče požárním východem, čímž spustí poplach. Při terapii pak uznává, že ještě není zcela v pořádku a vrací se k psaní deníčku. Také navštíví skupinovou terapii, na které pozná jednoho spolužáka

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama