Sebastian Lund

Sebastian Lund

Forenzní agent, který se později stane i zvláštním agentem NCIS.

Sezóny 7
2014 - 2021

Sebastian Lund je původně forenzní specialista Jefferson Parish a asistent dr. Wadeové. Ale později nastoupil na FLETC a stal se členem Prideova týmu a forenzním agentem. Sebastian je zarytý konspirační teoretik. V první řadě bylo odhaleno, že chodí s ženou jménem Melissa. V druhé řadě Sebastian pomáhá Brodyové s odhalením spiknutím okolo smrti její sestry. Ačkoli tým je prvně proti tomu, nakonec je přesvědčí o opaku. V roce 2015 bylo odhaleno, že s Lorrettou pracuje už pět let. Ve třetí řadě se stane pátým členem Prideova týmu, poté co úspěšně dokončí FLETC. Pride, měl sice o Sebastianových schopnostech v terénu pochyby, ale také věřil, že má šanci se prokázat. Postupem času Sebastian ukázal, že je schopen se v terénu o sebe postarat a vzhlíží k Timu McGeemu jako vzorovému modelovi. Často pracuje spolu Gregoriovou, jelikož jsou to nejnovější členové týmu a dokážou se navzájem ve střelbách podpořit.

Rodina:

Jméno Vztah Herec Díly
Sylvia Lundová matka Wendie Malick Escape Plan

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jeho si nejde nezamilovat. Podivín, se kterým je zábava. Trochu mi jeho změna kariéry připomněla Grega z CSI: Las Vegas. Ale nevadí, jsem ráda, že se z něho stal agent. Stejně, když bylo zapotřebí, tak v laboratoři dost vypomáhal. :D

11.7.2021 | 13:03:47

Překlad

Epizoda S07E16: Laissez Les Bons Temps Rouler

cz100%
DOKONČENO

Od šesté série překládá seriál JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Prvních šest řad bylo vysíláno na stanicích Nova a AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama