Nightflyers
73/100 - 36×

Nightflyers

Příběh je zasazen do budoucnosti, kdy je Země na pokraji zničení, a proto se posádka průzkumníků nalodí na nejmodernější loď v galaxií. Posádka z Nightflyeru nalézá mimozemskou loď, ve které by se mohl nacházet klíč k jejich přežití. Čím blíž se blíží ke svému cíli, tím víc si uvědomují, že by se mohlo jednat o past, kterou na ně umělá inteligence nastražila.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy, Netflix | 60 minut
žánr
Hororový, Sci-fi, Thriller
hrají
David Ajala (Roy Eris), Maya Eshet (Lommie), Eoin Macken (Karl D'Branin), Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Brían F. O'Byrne (Auggie), Angus Sampson (Rowan), Sam Strike (Thale), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl)

S01E04: White Rabbit

S01E04: White Rabbit

Bílá zaječí sonda zmate celý tým vědátorů. D'Branin se dozvídá tajemství z Agathatiny minulosti.

sk
6.12.2018
319 000
41 minut

Základní info:

Režie: Maggie Kiley
Scénář: Brian Nelson
Hrají: Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Eoin Macken (Karl D'Branin), David Ajala (Roy Eris), Sam Strike (Thale), Maya Eshet (Lommie), Angus Sampson (Rowan), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl), Brían F. O'Byrne (Auggie), Bronte Carmichael (Skye D'Branin), Miranda Raison (Tessia), Zoe Tapper (Joy D'Branin), Aoibhinn McGinnity (Willa), Andrea Dolente (Doryen), Barry O'Connor (Nelson), Ally Ryan, …

Foto: Syfy, NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

sci-fi zboznuju, ale u tohoto nejak usinam…

6.5.2019 | 20:52:36
captain

Takže vědomí kapitánovy matky si dělá co chce, kapitán Eris je u toho v prčicích, na lodi dál rostou poruchy, mimouši vrátili sondu, je organická, z DNA Dr. Karla, a byla venku asi tisíc let, i když ji vypustili před týdnem. No, tak to vskutku stojí za pozornost.

7.1.2019 | 16:09:00
Horus8

Díky za titles :-)

26.12.2018 | 12:05:27
Ronkar

Zatím nejzajímavější episoda, dává hodně potenciálu do budoucna. Jsem rád, že je tam více zápletek i motivů. Je taky fajn, že se díl od dílu rozvíjí pozadí postav. Baví mě to a jsem zvědavej, co bude dál.

15.12.2018 | 1:41:33

Vesmírné novinky

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

Seriál z pera úspěšného spisovatele George R.R. Martina spatří za necelý týden světlo světa. Diváci se mnou těšit na děsivou hororovou sérii plnou krve a mrtvých těl, která Mistra smrti příjemně překvapila. Co si o seriálu myslí samotný spisovatel?

Reklama

Posádka objektivem

Posádka objektivem

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama