Nightflyers
73/100 - 36×

Nightflyers

Příběh je zasazen do budoucnosti, kdy je Země na pokraji zničení, a proto se posádka průzkumníků nalodí na nejmodernější loď v galaxií. Posádka z Nightflyeru nalézá mimozemskou loď, ve které by se mohl nacházet klíč k jejich přežití. Čím blíž se blíží ke svému cíli, tím víc si uvědomují, že by se mohlo jednat o past, kterou na ně umělá inteligence nastražila.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy, Netflix | 60 minut
žánr
Hororový, Sci-fi, Thriller
hrají
David Ajala (Roy Eris), Maya Eshet (Lommie), Eoin Macken (Karl D'Branin), Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Brían F. O'Byrne (Auggie), Angus Sampson (Rowan), Sam Strike (Thale), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl)

S01E07: Transmission

S01E07: Transmission

Rowan se připravuje na velké změny. Lommie si hledá útěchu ve své minulosti a D'Branin učiní velký průlom.

sk
11.12.2018
303 000
43 minut

Základní info:

Režie: Damon Thomas
Scénář: Jeff Buhler
Hrají: Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Eoin Macken (Karl D'Branin), David Ajala (Roy Eris), Sam Strike (Thale), Maya Eshet (Lommie), Angus Sampson (Rowan), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl), Brían F. O'Byrne (Auggie), Miranda Raison (Tessia), Bronte Carmichael (Skye), Phillip Rhys (Murphy), Aoibhinn McGinnity (Willa), Gwynne McElveen (Tobis), Joplin Sibtain (Lommiin otec), Brielle Olaleye (malá Cynthia), Alicia Charles (Lommiina matka), …

Foto: Syfy, NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kafka Tamura

Ano, ano. Trochu drsnější epizodka, hlavně kvůli konci. Takže děti… výčůrat, pomodlit a spát.

26.1.2019 | 1:44:29
captain

… o 8. měsíců později. Hmm… to hovoří za vše. Jinak dost dobré obrátky to nabralo. Konečně. Jen doufám, že se nevrátí Cynthya! A nebude to dál zbytečně brutální. Ten konec byl dost na hraně. Každopádně poprvé od začátku mohu s klidným svědomím říct, že se nemůžu dočkat dalšího dílu.

13.1.2019 | 20:55:03
Ronkar

Nabralo to fakt hodně silný obrátky. Děje se tam toho hodně, ale ten časový skok mi připadal moc. Občas to spěchá zbytečně dopředu a nezabývá se to detaily, což je škoda. Přesto zatím nejlepší, co Nightflyer předvedl. Jako je mi jasný, že tohle nemůže v moc ohledech dopadnout dobře, ale konec mě přesto docela vyděsil. Hodně mě zajímá, jestli ta úvodní scéna seriálu je vůbec reálná, prože je to tak zamotaný, že to celé může být úplně jinak.

15.12.2018 | 1:46:57

Vesmírné novinky

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

Seriál z pera úspěšného spisovatele George R.R. Martina spatří za necelý týden světlo světa. Diváci se mnou těšit na děsivou hororovou sérii plnou krve a mrtvých těl, která Mistra smrti příjemně překvapila. Co si o seriálu myslí samotný spisovatel?

Reklama

Posádka objektivem

Posádka objektivem

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama