Nightflyers
73/100 - 36×

Nightflyers

Příběh je zasazen do budoucnosti, kdy je Země na pokraji zničení, a proto se posádka průzkumníků nalodí na nejmodernější loď v galaxií. Posádka z Nightflyeru nalézá mimozemskou loď, ve které by se mohl nacházet klíč k jejich přežití. Čím blíž se blíží ke svému cíli, tím víc si uvědomují, že by se mohlo jednat o past, kterou na ně umělá inteligence nastražila.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy, Netflix | 60 minut
žánr
Hororový, Sci-fi, Thriller
hrají
David Ajala (Roy Eris), Maya Eshet (Lommie), Eoin Macken (Karl D'Branin), Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Brían F. O'Byrne (Auggie), Angus Sampson (Rowan), Sam Strike (Thale), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl)

Lommie

Lommie

Kyberspecialista dohlížející nad výpočetní technikou.

Sezóny 1
2018 - 2018

Lommie na Nightflyeru pracuje jako kyberspecialista. Hlásí se genderfluid, což znamená, že se po většinu času necítí být ženou. Dává přednost interakci s počítači než s lidmi. V ruce má chirurgicky implantovaný Neuro-Port, který využívá, aby mohla lépe přilnout k počítačovým systémům Nightflyeru. Tomuto vzrušujícímu zážitku přezdívá portování.

Maya Eshet jako Lommie. Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Lommie se mi zatím moc nelíbí

4.12.2018 | 20:20:43
MadPhil

Snad tady nebude ječet..

3.12.2018 | 22:17:59

Vesmírné novinky

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

Seriál z pera úspěšného spisovatele George R.R. Martina spatří za necelý týden světlo světa. Diváci se mnou těšit na děsivou hororovou sérii plnou krve a mrtvých těl, která Mistra smrti příjemně překvapila. Co si o seriálu myslí samotný spisovatel?

Reklama

Posádka objektivem

Posádka objektivem

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama