Orphan Black S05E08: Guillotines Decide

S05E08: Guillotines Decide

S05E08: Guillotines Decide

Paní S. naordinuje sestrám volný večer, během nějž mají oslavovat začátek Felixovy výstavy. Ale zatímco se Felix za pomoci sester pokouší oslnit slavného galeristu, Sarah stále podezřívá S. z toho, že jí něco tají. Zraněná a zoufalá Rachel se znovu setkává se starým spojencem, ale jejich plán na pomstu Neoluci staví do nebezpečí celý Klub klonů.

cz sk
30.7.2017
285 000
45 minut

Režie: Aaron Morton
Scénář: Aisha Porter-Christie a Graeme MansonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Felixova vystava byla fakt povedena a ty obrazy neměly chybu a nečekal jsem že Rachel podrazi Ferdinanda ale dostal co si zasloužil jen je mi lito že to odnesla i Siobhan a že se nerozloučila s dětmi a je mi lito Gracie že ji popravili a Helenu unesli.

29.10.2020 | 22:22:09
Lex Luthor

Neoluce je odhalená a paní S a Ferdinand mrtví, co bude dál

31.7.2017 | 18:12:23

Orphan Black
90/100 - 122×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Reklama