Outcasts (Vyděděnci)
73/100 - 21×

Outcasts(Vyděděnci)

Lidstvo bojuje o přežití na cizí planetě ve zbrusu novém sci-fi od BBC.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 59 minut
hrají
Jamie Bamber (Mitchell Hoban), Liam Cunningham (Richard Tate), Hermione Norris (Stella Isen),

S01E05: Episode 5

S01E05: Episode 5

Po týdnu nová epizoda a pouze po jednom kuse. Na české titulky se dnes můžete těšit již ve večerních hodinách. Překládáme v sestavě Clear, Harfist, Tomoo, koriguje Araziel.

sk
21.2.2011
2 700 000
59 minut

Patrick Baxter, který je na Carpathii legendou a byl považován dávno za mrtvého, přichází do Forthavenu s rukou plnou diamantů a příběhy o tělech mimo osadu. Cass a Fleur se s ním vydávají do neprozkoumaných oblastí planety a ocitnou se ve velkém nebezpečí. Tate se musí vypořádat s rostoucím vlivem Julia Bergera na základně a se stále častějšími zjeveními jeho dětí.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Po dlouhé době se k tomuto seriálu vracím. Na cestě za poznáním, s průvodcem, který to má za pár, se Fleur a Cass dostávají na místa zakázaná/ba přímo nebezpečná. Ale popravdě, není to co jsem očekával. Planeta Carpathia má své tajemství, doopravdy je divná. To je jediný plus. Pronásledovate­lé/zachránci jsou jim v patách, ale vysvětlení TAJEMNA je odfláknuté. Škoda potenciálu, ale napětí v tomto díle je mnohem lepší než předešlé díly. Stejně jsem ale naštvanej, špatně uchopenej seroš, kterej má sice co do sebe, jen s jinýma „plánovačema“ by byl doufám lepší. Slabé, dokoukám, ale zatím žádnej zázrak.

17.8.2019 | 2:15:34

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama