Outcasts (Vyděděnci)
73/100 - 21×

Outcasts(Vyděděnci)

Lidstvo bojuje o přežití na cizí planetě ve zbrusu novém sci-fi od BBC.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 59 minut
hrají
Jamie Bamber (Mitchell Hoban), Liam Cunningham (Richard Tate), Hermione Norris (Stella Isen),

Novinky

 • Outcasts jako Vyděděnci na FilmBox HD

  Britský seriál Outcasts se konečně vysílá také v českých končinách. Koupila ho stanice FilmBox HD a 9. září odvysílala první epizodu. Dnes v noci se od 00:05 bude vysílat už druhá epizoda. Kteří herci se ujali dabingu?

  0 0
  19.9.2012 | 14:12blizzardDiskuze (1)
 • Rozhovor s Jamiem Bamberem o jeho seriálové kariéře

  Jamie Bamber alias Mitchell ze seriálu Outcasts hovoří o své uplynulé seriálové kariéře, především svém působení v Battlestar Galactica, Law & Order: UK a samozřejmě také Outcasts.

  0 0
  19.6.2011 | 21:12HarfistDiskuze (2)
 • Rozhovor s Benem Richardsem, tvůrcem a scénáristou o vývoji a zrušení seriálu Outcasts

  Ben Richards spolupracoval na scénáři špionážního dramatu Spooks (který získal cenu BAFTA) poté i na politickém dramatu Party Animals a akčním thrilleru The Fixer. Jeho nejnovějším projektem je sci-fi drama Outcasts, které nedávno vyvrcholilo svou osmou, závěrečnou částí na britské stanici BBC1.

  0 0
  24.3.2011 | 22:22ArazielDiskuze (5)
 • BBC zrušilo Outcasts

  Tato nemilá zpráva už se pár dní šíří internetem a mnoho z vás ji už jistě postřehlo minimálně z diskuzí na našem fóru. V neděli 13. března byla na BBC One odvysílána osmá a finální epizoda první řady seriálu Outcasts. Jen o den později pak britská stanice BBC One oficiálně oznámila, že pro druhou řadu už seriál neobnoví.

  Seriál Outcasts začal jako nadějný vysokorozpočtový sci-fi projekt britské veřejnoprávní televize BBC, který se téměř celý (a to poměrně nákladně) natáčel v jižní Africe. Víra v úspěch seriálu byla tak vysoká, že prvních pět epizod bylo vysíláno v pondělních a úterních slotech – tedy hned po dvou epizodách týdně. Jelikož však sledovanost nebyla zdaleka taková, jak se čekalo (ze skoro pěti milionů diváků na epizodu klesla na necelé tři), byly zbylé tři epizody odvysílány po jedné týdně, a to v neděli večer.

  Sledovanost však nejen že nezačala stoupat, ale naopak klesla ještě hlouběji, a to až do takových extrémů, že finále první řady sledoval pouhopouhý milion a půl diváků, čímž se celý seriál stal pro BBC celkem pochopitelně těžce prodělečný.

  I tak si však za svou krátkou dobu působení stihl seriál Outcasts najít mnoho fanoušků, kteří se aktuálně bouří kupříkladu a sociální síti Facebook, či posílají rozhořčené dopisy do vedení BBC. Návrat seriálu je však přesto velice nepravděpodobný.

  Tato zpráva nás sice velmi ranila, v žádném případě však nehodláme web jen tak pohřbít, a v nejbližší době se tedy můžete těšit ještě na několik zajímavých článků (jako například rozhovor s duchovním otcem seriálu), kterými zde tuto krátkou leč intenzivní kapitolu jménem Outcasts důstojně uzavřeme.

  0 0
  17.3.2011 | 12:05HurleyDiskuze (23)
 • Outcasts se přesouvají na neděli

  Při sledování seriálu Outcasts každého diváka jistě zarazí jedna nezvyklá skutečnost – a sice vysílání ne jedné, ale hned dvou epizod týdně, vždy v pondělí a úterý. Tímto tahem začala britská stanice BBC One minulý týden velice odvážnou kampaň, která ze začátku dokonce vypadala, že se i vyplácí: první epizoda Outcasts sklidila velmi slušnou sledovanost čtyř a půl milionu diváků.

  S epizodami následujícími však příznivá čísla začala padat. Epizoda druhá, odvysílaná o jeden den později, měla sledovanost 3,3 milionů, dvě epizody z tohoto týdne se na hranici tří milionů ani nedostaly.

  Jelikož by takový postup pro BBC v budoucnu nebyl zrovna příznivý, rozhodla se tato televize změnit vysílací čas seriálu. Epizodu pátou tak sice ještě uvidíme klasicky v pondělí, zbývající epizody tři (ano, první série má jen osm dílů, sic to u britských seriálů není nijak extrémní nezvyk) budou vysílány po jedné každý týden vždy v neděli. Na epizodu šestou si tedy budeme muset počkat až do 27. února ve 22:35, čili o hodinu později našeho časového pásma.

  0 0
  17.2.2011 | 10:01HurleyDiskuze (4)
 • Vítejte na novém webu!

  Dnešním dnem se do už tak dost rozsáhlé rodiny seriálových webů na serveru Edna.cz přidává další její potomek, který je však v tomto ohledu zároveň velmi jedinečný. Vedle již existujících webů věnovaných seriálům Doctor Who a Sherlock je tento web totiž v pořadí teprve třetí, který se zaměřuje na televizní produkci z Velké Británie, jež je přinejmenším stejně tak produktivní, jako ta americká.

  Tentokrát jsme se zaměřili konkrétně na zbrusu nový sci-fi seriál stanice BBC One Outcasts, jehož první dvě epizody tato televize odvysílala minulé pondělí a úterý a jehož díl třetí startuje právě dnes.

  A o čem tento seriál vlastně je? To můžete zjistit v našem už existujícím úvodním článku, stejně jako se můžete seznámit s hlavními postavami v jejich profilech a omrknout i profily jejich představitelů, které zde postupně doplňujeme. Nechybí samozřejmě ani speciální profily jednotlivých epizod, ve kterých najdete odkazy ke stažení i české titulky.

  0 0
  14.2.2011 | 15:40HurleyDiskuze (4)
 • Outcasts

  Píše se rok 2040 a na planetě Carpathia očekává skupina průkopníků poslední raketoplán, který k nim míří ze Země. Co jim asi přiváží? Přátele, jejich milované? Nezbytné zásoby? Stali se prvními, kteří osídlili nový svět a nyní mají příležitost začít svůj život znovu. Od začátku, daleko od domova, daleko za svou minulostí. Snaží se vyvarovat chyb, které udělali na Zemi a úpěnlivě chrání to, co na své domovské planetě vybudovali. Jenže netuší, že se kolem nich plíží nebezpečí…

  0 0
  30.12.2010 | 0:00ClearDiskuze (0)

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama