Outcasts (Vyděděnci)
73/100 - 21×

Outcasts(Vyděděnci)

Lidstvo bojuje o přežití na cizí planetě ve zbrusu novém sci-fi od BBC.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 59 minut
hrají
Jamie Bamber (Mitchell Hoban), Liam Cunningham (Richard Tate), Hermione Norris (Stella Isen),

Outcasts

Outcasts

Píše se rok 2040 a na planetě Carpathia očekává skupina průkopníků poslední raketoplán, který k nim míří ze Země. Co jim asi přiváží? Přátele, jejich milované? Nezbytné zásoby? Stali se prvními, kteří osídlili nový svět a nyní mají příležitost začít svůj život znovu. Od začátku, daleko od domova, daleko za svou minulostí. Snaží se vyvarovat chyb, které udělali na Zemi a úpěnlivě chrání to, co na své domovské planetě vybudovali. Jenže netuší, že se kolem nich plíží nebezpečí…

0 0
30.12.2010

Skupina odvážných průkopníků čelí jedinečné příležitosti – šanci vybudovat novou a lepší budoucnost na jiné planetě. Usadili se ve městě Forthaven na planetě Carpathia, jsou oddáni své práci, jistí svými ideály a do budoucnosti hledí s optimismem. Tvrdě pracují, aby zachovali to, co si vybudovali na planetě, kterou nyní považují za svůj domov. Přijímají všechny výzvy, které s budováním nového začátku, přicházejí.

Země už není taková, jak ji my známe. Postihla ji pohroma, nejspíše ekologického charakteru, možná třetí světová válka. Její obyvatelé se bouřili, nebylo zde bezpečno a nejlepší nadějí na zachování lidstva bylo přesídlení na novou planetu. Transportér CT-1 s prvními kolonisty odletěl již před 15 lety.

Jedná se o rozličnou skupinu jednotlivců, kteří nechali svůj starý život za sebou. Vedeni prezidentem Richardem Tatem k lepším zítřkům. Dostali druhou šanci na život, aby vytvořili společnost daleko od domova, přátel, rodiny… i své minulosti.

Planeta jim skýtá jak možnost cesty ke zkáze, tak i k vykoupení. Zatímco se snaží vyhnout se chybám, které učinili na Zemi, nemohou se vyhnout úskalím lásky, chamtivosti, chtíče, ztráty a touhy po těch, které opustili.

Zatímco spolu žijí a pracují, zjišťují, že Carpathia není jen tak obyčejná planeta. Cosi záhadného se plíží kolem nich a křehký mír Forthavenu je v ohrožení.

Zdroj: BBC One

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama