Outcasts (Vyděděnci)
73/100 - 21×

Outcasts(Vyděděnci)

Lidstvo bojuje o přežití na cizí planetě ve zbrusu novém sci-fi od BBC.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 59 minut
hrají
Jamie Bamber (Mitchell Hoban), Liam Cunningham (Richard Tate), Hermione Norris (Stella Isen),

Outcasts se přesouvají na neděli

Outcasts se přesouvají na neděli

Při sledování seriálu Outcasts každého diváka jistě zarazí jedna nezvyklá skutečnost – a sice vysílání ne jedné, ale hned dvou epizod týdně, vždy v pondělí a úterý. Tímto tahem začala britská stanice BBC One minulý týden velice odvážnou kampaň, která ze začátku dokonce vypadala, že se i vyplácí: první epizoda Outcasts sklidila velmi slušnou sledovanost čtyř a půl milionu diváků.

S epizodami následujícími však příznivá čísla začala padat. Epizoda druhá, odvysílaná o jeden den později, měla sledovanost 3,3 milionů, dvě epizody z tohoto týdne se na hranici tří milionů ani nedostaly.

Jelikož by takový postup pro BBC v budoucnu nebyl zrovna příznivý, rozhodla se tato televize změnit vysílací čas seriálu. Epizodu pátou tak sice ještě uvidíme klasicky v pondělí, zbývající epizody tři (ano, první série má jen osm dílů, sic to u britských seriálů není nijak extrémní nezvyk) budou vysílány po jedné každý týden vždy v neděli. Na epizodu šestou si tedy budeme muset počkat až do 27. února ve 22:35, čili o hodinu později našeho časového pásma.

0 0
17.2.2011

Zdroj: BBC One

Diskuze /4

Hurley

Možná to zní divně, ale já jsem za tuhle změnu rád. Kdyby to byl nějaký seriál s klasickou kapacitou přes 20 epizod, vysílání dvou dílů týdně bych uvítal, ale pokud má seriál dílů jen osm a tímhle tempem by byla série do měsíce pryč, to si radši ten týden počkám a užívám si ten seriál o pár týdnů dýl. :)

Navíc musíme myslet i na naše chrabré překladatele, pro které 2× skoro 800 řádků týdně asi taky není žádný med.

čestný člen redakce
17.2.2011 | 10:12:03
Harfist

Můžu jenom souhlasit, ty dvě epizody za sebou jsou opravdu fuška a jak vidíte překlad trvá až do pátku. Pro mě je to rozhodně vítaná změna.

17.2.2011 | 22:31:23
yaoming

nehlede na to ze urcite neprekladaji jen tenhle jeden serial, ze…

18.2.2011 | 12:10:59
Clear

yaoming: Od příští epizody se s týmem pokusíme, aby byly titulky hned následující den. Tedy pokud vyjdou anglické titulky dostatečně brzy. Překladatelský tým se zatím musí sehrát. :)

18.2.2011 | 21:13:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama