Outcasts (Vyděděnci) Outcasts se přesouvají na neděli

Outcasts se přesouvají na neděli

Outcasts se přesouvají na neděli

Při sledování seriálu Outcasts každého diváka jistě zarazí jedna nezvyklá skutečnost – a sice vysílání ne jedné, ale hned dvou epizod týdně, vždy v pondělí a úterý. Tímto tahem začala britská stanice BBC One minulý týden velice odvážnou kampaň, která ze začátku dokonce vypadala, že se i vyplácí: první epizoda Outcasts sklidila velmi slušnou sledovanost čtyř a půl milionu diváků.

S epizodami následujícími však příznivá čísla začala padat. Epizoda druhá, odvysílaná o jeden den později, měla sledovanost 3,3 milionů, dvě epizody z tohoto týdne se na hranici tří milionů ani nedostaly.

Jelikož by takový postup pro BBC v budoucnu nebyl zrovna příznivý, rozhodla se tato televize změnit vysílací čas seriálu. Epizodu pátou tak sice ještě uvidíme klasicky v pondělí, zbývající epizody tři (ano, první série má jen osm dílů, sic to u britských seriálů není nijak extrémní nezvyk) budou vysílány po jedné každý týden vždy v neděli. Na epizodu šestou si tedy budeme muset počkat až do 27. února ve 22:35, čili o hodinu později našeho časového pásma.

0 0
17.2.2011

Diskuze /4

Hurley

Možná to zní divně, ale já jsem za tuhle změnu rád. Kdyby to byl nějaký seriál s klasickou kapacitou přes 20 epizod, vysílání dvou dílů týdně bych uvítal, ale pokud má seriál dílů jen osm a tímhle tempem by byla série do měsíce pryč, to si radši ten týden počkám a užívám si ten seriál o pár týdnů dýl. :)

Navíc musíme myslet i na naše chrabré překladatele, pro které 2× skoro 800 řádků týdně asi taky není žádný med.

čestný člen redakce
17.2.2011 | 10:12:03
Harfist

Můžu jenom souhlasit, ty dvě epizody za sebou jsou opravdu fuška a jak vidíte překlad trvá až do pátku. Pro mě je to rozhodně vítaná změna.

17.2.2011 | 22:31:23
yaoming

nehlede na to ze urcite neprekladaji jen tenhle jeden serial, ze…

18.2.2011 | 12:10:59
Clear

yaoming: Od příští epizody se s týmem pokusíme, aby byly titulky hned následující den. Tedy pokud vyjdou anglické titulky dostatečně brzy. Překladatelský tým se zatím musí sehrát. :)

18.2.2011 | 21:13:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Reklama