Perception (Prozíravost) Co nás čeká ve dvanácté epizodě?

Co nás čeká ve dvanácté epizodě?

Co nás čeká ve dvanácté epizodě?

Patříte mezi ty, kdo jsou rádi, že se seriál Perception vrátil na obrazovky a jste zvědaví, co náš čeká v příští epizodě nazvané Brotherhood (Bratrství)? Pak právě vás bude zajímat následující článek.


0 0
2.3.2014

Rasová citlivost učiní věci mezi Maxem a doktorem Piercem poněkud napjatými, když se v jejich obýváku objeví Maxův bratr Kenny. Kenny tvrdí, že je jen na cestě do Kalifornie za prací, díky čemuž Maxovi dojde, že jeho mladší bratr nechal školy. Nicméně řada vloupání v Pierceově okolí přiměje Daniela zavolat agentku Morettiovou a požádat ji o laskavost, díky čemuž se toho na Kennyho provalí mnohem víc, než přiznal, nebo než je Max ochoten uvěřit. Kenny je hledán pro vraždu.

Důkazy jsou drtivé a vrazí mezi Maxe a Daniela klín, ač se Daniel snaží najít všemožné výmluvy pro Kennyho alibi. Nakonec, jak už to často bývá, je Daniel pobídnut k odhalení pravdy komentáři jedné ze svých schizofrenních halucinací – tentokrát v podobě rasistického policisty.


Je to silná epizoda, která skutečně dává důraz na Smithovy (představitel Maxe) herecké talenty, které se často zužují na pouhou roli přines/podej asistenta, ale zároveň přináší působivý vhled do vztahu mezi dvěma muži.

Co tomu říkáte? Myslíte, že nás čeká zajímavá epizoda?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Viděli jste...

Viděli jste...