Perception (Prozíravost)
90/100 - 25×

Perception(Prozíravost)

Doktor Daniel Pierce je excentrickým učitelem neurovědy na univerzitě, který svět a lidskou mysl vnímá trochu jinak – na jedné straně pro něj nejsou nezvyklé halucinace a iracionální chování, na straně druhé ale až neuvěřitelně rozumí lidské mysli a zná lidské chování. Své bývalé studentce Kate Moretti teď kývne na spolupráci s FBI a bude pomáhat řešit ty nejzapeklitější případy.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Eric McCormack (Daniel Pierce), Rachael Leigh Cook (Kate Morettiová), Arjay Smith (Max Lewicki), Kelly Rowan (Natalie Vincent)

Perception se dočká druhé řady !!!

Perception se dočká druhé řady !!!

Perception se stal druhým nejsledovanějším seriálem stanice TNT, takže přestože máme za sebou teprve šest dílů z plánovaných deseti, TNT již objednalo druhou řadu tohoto výborného seriálu.

0 0
18.8.2012

Takže vy, kdo jste si zamilovali Daniela a jeho hlášky, Kate, Natalii a nebo Lewickiho se můžete těšit na druhou řadu, která poběží v roce 2013 a oproti první řadě dostaneme dokonce tři díly navíc a můžeme se těšit na celých 13 epizod. Možná to oproti jiným seriálům není moc, ale když vezmete v úvahu, že tohle není seriál pro každého a ani u nás si zatím nevytvořil moc velkou fanouškovskou základnu, já osobně to považuji za obrovský úspěch. Bála jsem se, že po první řadě skončí a už o něm neuslyšíme..

Ale jak řekl Michael Wright, ředitel a šéf programování na TNT, TBS a Turner Classic Movies (TCM): „Perception zaujal představivost publika jako detektivů s úžasně složitými případy, emocionálně nabitými situacemi a samozřejmě skvělým obsazením vedeným Ericem McCormackem. Daniel Pierce je skutečně unikátní a fascinující přírůstek mezi kriminální řešitele. Těšíme se, kam nás zavede dál.“

Perception byl vytvořen výkonným producentem Ken Billerem (Star Trek: Voyager, Smallville) a Mikem Sussmanem (Star Trek: Enterprise). Eric McCormack je kromě toho, že v Perceptionu hraje, i producentem.

Sledovanost první sezóny je průměrně 7 miliónů diváků, 1,8 miliónu diváků ve věku 18–49 let a 2,3 miliónu diváků ve věku 25–54 let.

Finále první řady s názvem Light je plánováno na půlku září (18.9.2012).

Takže se těšte :).

Těší vás tahle zpráva a budete seriál sledovat i nadále?

Zdroj: TNT

Diskuze /4

Clear

Co jsem říkala? ;) Je to určitě dobrá zpráva. Hlavně, že se seriálu daří. Myslím, že prodloužení pro další sezónu přitáhne další diváky, kteří třeba zatím váhali, jestli nebude zrušen a mají ho tedy vůbec sledovat…

18.8.2012 | 20:17:07
Milenka

No měla jsi pravdu. Byla jsi první, na koho jsem si vzpomněla, když jsem ten článek četla :)

18.8.2012 | 20:19:23
Blech

Me tam nejak nesedi ta Rachael, na agentku FBI je az moc hezka, jinak zajimavy serial.

19.8.2012 | 23:25:33
Milenka

Já mám teda s Rachel taky trochu problém. Ani tak ne proto, že by byla moc hezká, ale prostě mi přijde strašně nijaká. Nic z ní podle mě nevyzařuje. Nemá v sobě nic zajímavýho. V tý roli by mi prostě víc seděl někdo zajímavější. Ale tak celkově mě Perception baví, takže jí ten nedostatek záře odpustím :)

21.8.2012 | 18:38:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama