Powerless
84/100 - 24×

Powerless

Život mezi superhrdiny a superpadouchy může být pěkná otrava. Zvlášť pokud nedisponujete žádnými schopnostmi. Své o tom vědí i obyvatelé města Charm City, které je súžovánou neustálým soubojem superlidí. Ochranou ruku jim poskytuje firma Wayne Security, s pomocí své nejnovější ředitelky výzkumu.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC, TVNZ | 23 minut
hrají
Alan Tudyk (Van Wayne),


Adam West zavítá do seriálu

Adam West zavítá do seriálu

V seriálu se objeví Adam West, jeden z nejznámějších představitelů Batmana. Nebude to však poprvé.


2 0
3.4.2017

Ano, je to tak. Muž který hrál Temného rytíře v seriálu Batman z šedesátých let se objeví v seriálu Powerless. Tuto informaci přinesl web EW. Nebude to však poprvé co bude Adam West spolupracovat na seriálu. Hercův hlas se objevil už v promo videu k seriálu.

Thumbnail Play icon

West bude hrát postavu jménem Dean West, předsedu Wayne Industries. Kvůli útoků na Gotham City musí Wayne Industries provést pár škrtů a West navštíví Charm City, aby doručil špatné zprávy Emily a Vanovi . Bohužel se však neví, v jaké epizodě to bude. Víme jen, že to bude brzy. West nikdy nebyl proti tomu, aby se vrátil do role Batmana. Namluvil postavy v seriálech Batman: The Animated Series a Batman: The Brave and the Bold. V roce 2016 se navíc spolu se svými kolegy z původního seriálu ze šedesátých let vrátili do svých rolí ve filmu Batman: Return of the Caped Crusaders. Dále se herec také objevil v seriálech Family Guy nebo The Big Bang Theory, kde hrál sám sebe.


Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!