Pretty Little Liars: The Perfectionists (Prolhané krásky: Perfekcionistky)
82/100 - 21×

Pretty Little Liars: The Perfectionists(Prolhané krásky: Perfekcionistky)

Ve městečku Beacon Heights se zdá být všechno perfektní. Nejlepší vysoké školy, dokonalí obyvatelé. Ve skutečnosti nic není tak, jak se zdá. Pod velkou porcí stresu dojde ve městě k první vraždě. Každý obyvatel města má nějaké své tajemství a lež, což každému poskytuje alibi. Seriál je na motivy knihy The Perfectionists od Sary Shepard.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Janel Parrish (Mona Vanderwaal), Sofia Carson (Ava Jalali), Sydney Park (Caitlin Park-Lewis), Eli Brown (Dylan Walker), Hayley Erin (Taylor Hotchkiss), Graeme Thomas King (Jeremy Beckett), Kelly Rutherford (Claire Hotchkiss), Noah Gray-Cabey (Mason Gregory), Klea Scott (Dana Booker), Evan Bittencourt (Andrew Villareal), Garrett Wareing (Zach Fortson), Cycerli Ash (senátorka Park-Lewis), Chris Mason (Nolan Hotchkiss), Duffy Epstein (Ray Hogadorn)

S01E05: The Patchwork Girl

S01E05: The Patchwork Girl

Hlavní trojice přichází s plánem, jak přesvědčit Masona, aby se doznal k vraždě Nolana Hotchkisse. Ava má ale i jiné starosti, připravuje se na svoji módní přehlídku a objevuje vzkaz, který by mohl být od jejího otce. Mona konečně nachází Raye Hogadorna a dozvídá se jeho příběh.

cz sk
17.4.2019
220 000
41 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, Ava se naštěšti nenechala nachytat a docela dobře si poradila, a Mona je fakt číslo, zajimalo by mě jak se Alex a Mary dostali ze zajetí, a Taylor kdo ví jestli se odhali že je naživu, a Caitlin v te chatě, uplně mi to připomnělo PLL.

13.6.2019 | 17:06:38
Venda5N

No ty vago! :-O

18.4.2019 | 17:06:42

Filtr seriálů
Reklama