Resident Evil: Infinite Darkness
68/100 - 24×

Resident Evil: Infinite Darkness

V roce 2006 došlo v Bílém domě k hackerskému útoku. Leon Kennedy je najat, aby incident vyšetřil, avšak zaútočí na něj zombie. Následně se setkává s Claire, která pro TerraSave dohlíží na stavbu centra pro uprchlíky a u toho prošetřuje podivnou kresbu jednoho z dětských uprchlíků.

Japonsko | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Animovaný, Hororový
hrají
Nick Apostolides (Leon Scott Kennedy), Stephanie Panisello (Claire Redfield), Jona Xiao (Shen May), Billy Kametz (Patrick),

Nový filmový Resident Evil se představuje v trailerech

Nový filmový Resident Evil se představuje v trailerech

Letos v listopadu uvidíme nové filmové zpracování Resident Evil, které nese podtitul Welcome to Raccoon City. Nyní jsme se konečně dočkali oficiálního traileru, a to rovnou ve dvojité dávce. Co na něj říkáte? Zajdete si na film do kina?

11 4
9.10.2021

O rebootu filmové série Resident Evil se ví už dlouho. Nebude však přepracovávat onu šestidílnou sérii s Millou Jovovich, ale bude vycházet z herní série od společnosti Capcom. Konkrétně film Welcome to Raccoon City zpracuje první a druhý herní díl. V hlavních rolích se představí herci jako Kaya Scodelario (Claire Redfield), Robbie Amell (Chris Redfield), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Tom Hopper Wesker), Donal Logue (Brian Irons), Neal McDonough (William Birkin) či Lily Gao (Ada Wong). Film má premiéru stanovenou v amerických kinech na 24. listopadu, u nás bychom ho měli také spatřit přibližně v tomto termínu.

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Diskuze /1

igwar

To vôbec nevyzerá zle. Myslím, že do kina pôjdem. P.S. Tá Linda Perry a jej What's Up v prvom traileri je geniálna. Neviem kto to vymyslel, ale klobúk dole.

10.10.2021 | 17:39:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama