Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Conrad Grayson

Conrad Grayson

Grayson Conrad byl generálním ředitelem Grayson Global a hlavou rodiny. Chytrý a úspěšný magnát byl ochoten udělat cokoliv proto, aby se z jakékoliv skandální situace vyplazil bez úhony. Klidně i zradit přítele.

Sezóny 3
2011 - 2014

Chytrý a úspěšný magnát, uznávaný mezi svými vrstevníky v práci i v Hamptons. Conrad byl ochoten udělat cokoliv proto, aby se z jakékoliv skandální situace vyplazil bez úhony. To on naplánoval svalení viny za pád letu 197 na Davida Clarka a postaral se tak o nemilosrdný osud jeho dcerky Amandy/Emily a následnou smrt Davida.

O svou dcerku Charlotte se staral bezchybně a všechny jeho kroky můžeme posuzovat jako ochranu vlastní rodiny. 25 let byl ženatý s Victorií Harper, se kterou se rozvedl, znovu oženil a znovu rozvedl. jeho dlouholetou milenkou byla Lydia Davis, kterou se také nebál odstranit jen aby se sám zachránil.

Emily se bohužel nepodařilo přimět Conrada k odčinění svých hříchů a přiznání, ale přinejmenším se jí podařilo dostat ho za tyto činy do vězení. Z toho s pomocí úplatků uprchl, ale jeho svobodu včas ukončil David Clarke (který se ukázal jako až příliš živý), který ho zavraždil.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Aspon si nehral na to co, nebyl :)

3.3.2016 | 15:09:10
vikimi

Conrad je super, jeho charakter se mi moc líbí i vážnost v jeho výrazu :)

6.5.2014 | 21:58:06
Pepe891

Záporák zo starej školy ako sa patrí,žiadne vnútorné dobro ani pokrytectvo či emócie (tak trochu sociopat) ale sme tam prekvapí.Moc ho nemusím ale keby ho nebolo o čom bi bol seriál?

13.8.2013 | 14:15:38

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama