Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Jack Porter

Jack Porter

Amandin kamarád z dětství, který v Hamptons pomáhal provozovat bar.

Sezóny 4
2011 - 2015

Jack Porter strávil celý svůj život pomáháním svému otci řídit Stowaway bar. I když byl věrný svému otci, snažil se splnit si svůj sen – plavbu po světě na jeho lodi. Když mu do života vstoupí Emily, pro Jacka neznámá osoba, cítí mezi nimi jakési pouto. Podobně to cítí i jeho pes Sam, který v Emily poznává svou původní majitelku.

Jack si dlouhou dobu pouze myslel, že zasáhl osud a seslal mu ženu, kterou by mohl milovat. Cestu mu ale zkříží Amanda Clarke, respektive dívka, která se za ni vydává. Ožení se s ní, ale záhy ji ztratí, když zahyne při nehodě na lodi. Emily nemůže dál a zdrcenému Jackovi říká pravdu o své identitě. Až když to vypadalo, že jim osud nebude přát, poté, co se vydaří Emilyin boj s Graysonovými, dávají se tihle dva dohromady a odplouvají na lodi.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Kdyby tuhle postavu hral nekdo trochu vice charismatictejsi nez Nick Wechsler, mohla to byt top muzska postava.

3.3.2016 | 15:06:44
téčko171

Dal bych mu spíš 80, ale vzhledem k tomu, že je vedle Nolana moje nejoblíbenější chlapská postava a jak z něho dělají boxovací pytel, dávám mu 100.

webmaster
6.1.2014 | 15:52:38
Pepe891

Dobráčisko,(„hlu­pák“),aucajder a smoliar.Moja najoblubenejšia mužská postava v seriál.Som zvedavý čo sa s neho vykluje.

13.8.2013 | 14:08:32

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama