Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Daniel Grayson

Daniel Grayson

Danielův život ztělesňuje vše, s čím je spojen původ z bohaté rodiny. Po návratu do Hamptons se snaží čelit démonům ze své minulosti a podléhá půvabům neznámé Emily Thorne.

Sezóny 4
2011 - 2014

Oblíbený syn Victorie, kterému rodina vyžehlila veškeré problémy, jaké kdy měl, se v 1. sérii zamiloval do nové sousedky Emily Thorne. I proti nesouhlasu své matky se s ní zasnoubil. Emily, toužící po pomstě, Danielovi také podlehla a snažila se ho své msty uchránit, ale nakonec se Daniel ukázal jako skutečný Grayson. I když odolal manipulaci ze strany své matky, začal spřádat pikle se svým otcem.

Ve 2. sérii chvíli randil s Ashley Davenport, nicméně osud ho znovu spojil s Emily. To už je ale chlapec naplno zapleten do špatností své rodiny a aby se zbavil Aidena Mathise, bývalého přítele Emily, svalí na něj vinu za finanční podvody ve své firmě. Ve třetí sérii se plánuje svatba s Emily, která si Daniela vybrala jako prostředek své pomsty. Daniel se však znovu setkává se svou bývalou přítelkyní Sarou, které způsobil dopravní nehodou zdravotní problémy. Znovu přeskočí jiskra a když chce opustit Emily, dozvídá se, že spolu čekají dítě. Chce být dobrým otcem, a tak se s Emily ožení, ale nešťastnou náhodou se na lodi ve večer svatby dozví, že těhotenství předstírá a postřelí ji.

Po krátkodobé amnézii pro těžké trauma, se snaží své manželce znepříjemňovat život, jak jen to jde. Nakonec je jejich manželství diskrétně anulováno a Emily opouští prominentní společenskou scénu, aby se mohla nepozorovaně věnovat své pomstě. Daniel se spojí s francouzskou editorkou Margaux LeMarchal a pracují společně na magazínu Volulez. Mezi Margaux a Danielem se vytvoří silné pouto. Daniel je ale bořič vztahů a po úletu s Louise ho Margaux pouští k vodě. Margaux poté však zjistí, že je těhotná. S Danielem k sobě pak nachází cestu, protože se vzájemně milují, avšak už je pozdě. Daniel je nešťastnou náhodou na nesprávném místě. Potlouká se kolem svého bývalého rodinného domu, odkud slyší Daniel rozbití skla. Utíká dovnitř, kde vidí Emily, jak se plazí po zemi. Snaží se jí pomoct, ale v tom se přiřítí na scénu tajná agentka Kate Taylor/Black, která mezitím nabila zbraň a střílí.. Několikrát zasáhne Daniela do břicha. Daniel je ještě chvíli při vědomí, s Emily si vymění pár posledních slov, a poté v Emilyině náručí umírá.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Neee, nejotravnejsi muzska postava serialu, ktere po vsech svinstvech prisoudili alespon hrdinny konec. Nevim, nejak jsem tomu neverila.

3.3.2016 | 15:08:03
makishek

bittersweet, sama nevím, jestli ho víc nesnáším, nebo miluju :D

28.4.2015 | 19:29:15
KriStýn98

Asi nejotravnější postava v seriálu :/

15.2.2015 | 17:52:43
Laonale

Na něj mám alergii asi tak největší… všechno je po jeho. A když pustí nějakou holku k vodě, tak luskne prsty a automaticky očekává, že Emily přiběhne jak poslušný pejsek (no, ano, je to součástí její role, ale i tak).

30.3.2014 | 12:29:43
Pepe891

Pán dokonalý číslo jedna.Neznášam ten to tip ludi no ja som v ňom vždy videl skrytú faloš-zlobu a pokrytectvo.Jedna z najmenej oblubených postáv.

13.8.2013 | 14:03:16

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama