Salem
76/100 - 127×

Salem

První seriál stanice WGN America se odehrává v 17. století ve městě Salem, kde právě probíhají nechvalně známé čarodějnické procesy. Pojďme společně v tomto seriálu odhalit pravdu ohledně dění v Salemu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | WGN America | 45 minut
hrají
Seth Gabel (Cotton Mather), Xander Berkeley (Soudce Hale), Stephen Lang (Increase Mather), Tamzin Merchant (Anne Hale),


Oficiální popis první epizody

Oficiální popis první epizody

Nahlédněte pod pokličku první epizody a zjistěte, o čem seriál Salem bude.


2 0
23.1.2014

Město Salem je vedeno bohatým a moralizujícím Georgem Sibleyem. Tento puritán ve městě udržuje pořádek a vede všechny k víře a zbožnosti prostřednictvím krutých trestů a veřejného ponižování.

V tomto útlaku to již dále nemůže vydržet mladý John Alden a ještě předtím než se vydá do války, stráví noc se svou láskou Mary. John Mary slíbí, že se k ni vrátí. Aniž by Mary věděla, že je těhotná, tak má strach, že jí označí za smilnici. Aby ochránila sama sebe, zakládá malé společenství, které je mnohem temnější než cokoliv, co si lze představit.


O deset let později se John Alden vrací zpět do Salemu, aby se shledal se svou láskou. Domov je však úplně jiný, než si ho pamatuje. Nejenže se ze Salemu stal rušný obchodní přístav, ale je také centrem nadpřirozených aktivit.

Zprávy o čarodějnicích a honech na čarodějnice děsí všechny obyvatele Salemu. Před městem visí celé rodiny podezřelé z čarodějnictví, což nesnižuje hysterii, která ve městě panuje. Jedinou naději pro Salem představuje Harvardem vzdělaný Cotton Mather – syn respektovaného soudce – který je ohromen a nepřipravený čelit utrpení, které je před nimi.

John však na čarodějnice nevěří a říká, že až nějakou uvidí, tak uvěří. Jediné co ho zajímá je shledání se s Mary. Zjistí, že se provdala za George Sibleye, který je teď slabý a na vozíčku. Mary tak vede celé město. Zhrzen tímto zjištěním se John rozhoduje odejít z města. Zastavuje ho však Isaac, který mu říká, že v lese je něco, co by měl vidět…

V profilu pilotní epizody se můžete podívat na fotky k této epizodě.

Co na to říkáte? Dáte seriálu šanci?

Diskuze /1

Tatko-Šmolko

Som fakt zvedavý, aký bude tento seriál. Ale nebudem si dávať velké očakávania lebo to nedopadne dobre :D každopádne som zvedavý :)

23.1.2014 | 18:59:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S03E10: Black Sunday

cz%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn

Korekce: @Mass

Verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-Juggalotus

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!