Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

Bigfoot

Bigfoot

Bigfoot nebo taky Big Guy přijel do Starého města v roce 1951, a poté, co z něj Magnusová vyndala několik kulek, nechtěl Svatyni opustit, a tak mu Helen dala práci. Big Guy nejčastěji obstarává pozici majordoma, řidiče, bodyguarda či asistenta při operacích.

Když Cabal celosvětově zaútočil na abnormály, byl naneštěstí nakažen toxickým virem Lazarus, který způsoboval paranoiu a zuřivost, a tak musel být zavřen v izolaci. Když se u něj začali projevovat symptomy, byla pro Helen motivace nalezení léku ještě silnější, neboť Big Guy patří mezi její nejstarší přátele. Ačkoli Ashley zdrojovou upíří krev ukradla, podařilo se Teslovi syntetizovat protilátku, ale Big Guy si ji i přes naléhání přátel, kvůli tradici, odmítal vzít. Nakonec si však lék vzal, když byla Svatyně napadena proměněnou Ashley a jejím týmem upírům, aby mohl pomoci svým přátelům.

Je velmi inteligentní. Předtím, než poznal Magnusovou, rád strašil malé děti. Je alergický na květiny a páří se jednou za pět let.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Maja najmenej obľúbená postava v seriály.(Ja neviem proste mi nejak nesedel).

11.6.2013 | 11:06:20

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama