Sanctuary (Svatyně) Helen Magnus

Helen Magnus

Helen Magnus

Doktorka Helen Magnus je přes 160 let stará anglická lékařka a vědecká badatelka, která věnovala celý svůj život lovu a ochraně takzvaných „abnormálů“, poté co ji do svého soukromého výzkumu zasvětil její otec Gregory Magnus.

Helen se narodila ve viktoriánské Anglii a byla jednou z prvních žen, která se stala na Londýnské Royal College of Surgeons doktorkou a vědkyní. Během studií se spřátelila a spojila s Johnem Druittem, Nikolou Teslou, Jamesem Watsonem a Nigelem Griffinem do skupiny známé jako Pětice (The Five), který se věnoval výzkumu abnormálů. Byla první, která si vzala injekci se vzorkem čisté upíří krev, který ji poskytl dar dlouhověkosti a od té doby nezestárla ani o den.


Helen později navázala bližší vztah s kolegou z Pětice Druittem, a dokonce byli i krátce zasnoubeni, než se dověděla o jeho nové schopnosti, kterou díky upíří krvi získal a stal se z něj tak sériový vrah. Dokonce spolu zplodili dceru Ashley, kterou vycvičila, aby šla v jejích šlépějích. Když však vinou Cabalu Ashley umírá, ocitá se Helen v období deprese a snaží se najít lék na svou nesmrtelnost.

Helen ve Starém městě postavila Svatyni, kde mohou najít útočiště všichni tvorové bez rozdílu, zatímco je studuje a snaží se jim pomoci. Protože však všichni abnormálové nejsou přátelští, vydává se Helen i s jejím týmem – dcerou Ashley, geekem Henrym, nováčkem Willem či později s bývalou podvodnicí Kate – do ulic města a dál, kde jsou odchyceni a bezpečně dopraveni do Svatině, kde je o ně dobře postaráno.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Amanda Tapping konečne dostala svoj vlastný seriál a nosnú postavu okolo ktorej sa točí celý seriál (Helen Magnusová) po postave Samanty Cartrovej zo Stargate si to určite zaslúžila.Naj­kľúčovejšia a najzaujímavejšia postava celého seriálu.

11.6.2013 | 10:54:08

Titulky

Epizoda S04E13: Sanctuary for None 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Reklama

Reklama