Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

Henry Foss

Henry Foss
Sezóny 4
2008 - 2011

Henryho jako dítě nalezla na Moorsu Helen, která se ho ujala. Ve Svatyni je jak zbraňový návrhář, tak geniální počítačový expert a dohlíží na obranný systém Sanctuary.

Jako mnoho z obyvatel Sanctuary, patří mezi abnormály, k tvorům podobným vlkodlakům (hyper-zrychlená proměnlivá životní forma nebo zkráceně HAP).

Domnívá se, že operace pod Heleniným odborným chirurgickým dohledem, by mu pomohla zbavit se své vlkodlačí stránky, ale nakonec se rozhodne proceduru nepodstoupit. Když však ovládne svou vlkodlačí část, dokáže se měnit podle libosti.

Dlouhou dobu nebyl schopný najít nebo zkontaktovat ostatními HAPy, ale nakonec ho jeho vyšetřování dovede až do severní Anglie, kde nalezne celou skupinu vlkodlaků, kteří žijí v sanatoriu a pomocí medikamentů potlačují jejich vlkodlačí transformaci ve víře, že se z nich jinak stávají nekontrolovaná monstra.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Celkom v pohode postava ktorá dotvára kulisu seriálu.

11.6.2013 | 11:01:56

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama