Sex Education (Sexuální výchova)
91/100 - 285×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

S04E03: Episode 3

S04E03: Episode 3

Brutální kritika nahlodá Maevino odhodlání. Adam a Michael se sblíží díky tomu, že jsou oba single. Ruby pomůže Otisovi s kampaní a potěší ho v jeho samotě.

sk
21.9.2023
56 minut

Základní info:

Režie: Dominic Leclerc
Scénář: Krishna Istha

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Mimi Keene (Ruby Matthews), Alistair Petrie (Michael Groff), Samantha Spiro (Maureen Groff), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), George Somner (Joe Goodwin), Doreene Blackstock (Beatrice Effiong), Dan Levy (Thomas Molloy), Lisa McGrillis (Joanna Franklin), Thaddea Graham (Sarah Owen), Anthony Lexa (Abbi Montgomery), Felix Mufti (Roman), Alexandra James (Aisha Green), Reda Elazouar (Beau), Shak Benjamin (Adedeyo), Daniel Ings (Dan), Imani Yahshua (Tyrone), Marie Reuther (Ellen Rasmussen), David Layde (Roland Matthews), Imman Zaffrani (Haya Matthews), Andi Osho (Nicky Bowman), Juliette Alexandra (PK), Geoff Berrisford (Dave), Gia Rose Patel (malá Ruby), Serranna Su-Ling Bliss (malá Sarah), Dolly Gadsdon (Darla),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Tohle začíná být o něco lepší. Ruby je skvělá. :)

7.1.2024 | 14:41:50
Erzik

Ruby rules!

redaktor
9.10.2023 | 10:30:12
captain

Mládí, dospívání, těžká přetěžká věc…

22.9.2023 | 14:44:58
tominotomino

Zatím se na této řadě jeví jako nejlepší článek Ruby.

webmaster
22.9.2023 | 11:45:05
Jiri007

Pro mě trochu slabši dil, musim řict že nemělo chybu jak Otis stravil čas s Ruby protože jejich přatele na ně neměli čas a to jak Otis usnul s Ruby to fakt nemělo chybu a nečekal jsem že se Maeve vrati jsem zvědav jestli se rozhodne zustat nebo pak odjede zpět do USA a jsem zvědav jestli Ellen neukradne Maeve ten napad ktery napsala a zdokonali ho a jsem zvědav jestli si Aimee nezačne s Isaacem.

redaktor
22.9.2023 | 0:13:07
LMDizajn

Za Ruby! Ostatne odpad…

21.9.2023 | 22:41:36

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama