Sex Education (Sexuální výchova)
91/100 - 285×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

S04E07: Episode 7

S04E07: Episode 7

V Cavendishi dojde k protestní akci kvůli nefunkčnímu výtahu. Mezi dvěma sestrami se vyhrotí dlouholetý spor. Maeve se rozhodne udělat si v životě pořádek.

sk
21.9.2023
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Alyssa McClelland
Scénář: Bella Heesom

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Mimi Keene (Ruby Matthews), Alistair Petrie (Michael Groff), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), Sharon Duncan-Brewster (Roz Marchetti), Conor Clarke McGrath (Connor Pearson), Lisa McGrillis (Joanna Franklin), Thaddea Graham (Sarah Owen), Anthony Lexa (Abbi Montgomery), Felix Mufti (Roman), Alexandra James (Aisha Green), Reda Elazouar (Beau), Bella Maclean (Jem), Hannah Gadsby (Celia), Anna Francolini (Gloria Masters), Jack Gleeson (Křivák Mo), Claire Cogan (Siobhan), Eshaan Akbar (ředitel Lakhani), Gia Rose Patel (malá Ruby), Serranna Su-Ling Bliss (malá Sarah), Dolly Gadsdon (Darla), Elly Roberts (mladá Jean), Isabella Picotto (mladá Joanna), Michael Lindall (Pierre), Hattie Morahan (Caroline Franklin),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

První polovina epizody je úplně k zblití.. Ta druhá část je moc fajn.. Nejradší bych to hodnotil zvlášť.

7.1.2024 | 14:53:06
Erzik

Další emoční ždímačka..

redaktor
14.10.2023 | 20:58:00
ilona89

Cože? Tak to přece nemuze skocit, ze nebudou spolu :-( super jak Jean a Maeve si povídali, to bylo fajn, s O prestavam mit až takovej problém… s Otisem si hezky pomohli. Ještě zbývá vyrikaji Otise a Erica a budu spokojena.

28.9.2023 | 13:38:13
Rodney1122

Chtěl jsem původně dát 4 hvězdy, ale sakra ten konec, velmi dojemný

24.9.2023 | 14:03:09
captain

Dobře, takže všichni si konečně vše podstatné vyříkali a trochu se vyčistil vzduch. Otis a O ve výtahu, nářez. Menší školní rebelie, taková stávka, protest, jasně… proč by ne?!

23.9.2023 | 12:38:46
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Isaac vyvolal protest kvuli tomu že vytahy nejezdi a často se zaeskava protože to je fakt pro některe studenty s problemama velky problem a nemělo chybu jak Otis spolu s O byly uvězněni v tom vytahu a rozebirali svoje problemy a nečekal jsem že Ruby bude dělat pro jineho kandidata a Otise je mi lito že mu Maeve zase odjiždi do USA a nemělo chybu jak se Jean a Joanna pohadali kvuli všemu co je trapilo.

redaktor
22.9.2023 | 14:12:05

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama