Sex Education (Sexuální výchova)
91/100 - 285×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

S04E06: Episode 6

S04E06: Episode 6

Loučení bývá těžké, ale tohle je úplný extrém. Maeve za silných emocí hledá správná slova, Aimee konečně najde inspiraci a Eric si bude muset zvyknout.

sk
21.9.2023
1 hodina 7 minut

Základní info:

Režie: Alyssa McClelland
Scénář: Annalisa D'Innella

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Mimi Keene (Ruby Matthews), Alistair Petrie (Michael Groff), Samantha Spiro (Maureen Groff), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), Jim Howick (Colin Hendricks), Rakhee Thakrar (Emily Sands), Edward Bluemel (Sean Wiley), Hannah Waddingham (Sofia Marchetti), Sharon Duncan-Brewster (Roz Marchetti), George Somner (Joe Goodwin), Conor Clarke McGrath (Connor Pearson), Lisa McGrillis (Joanna Franklin), Thaddea Graham (Sarah Owen), Alexandra James (Aisha Green), Reda Elazouar (Beau), Bella Maclean (Jem), Indra Ové (Anna Charles), Joe Wilkinson (Jeffrey Jenkins), Daniel Ings (Dan), Hannah Gadsby (Celia), Anna Francolini (Gloria Masters), Andi Osho (Nicky Bowman), Jack Gleeson (Křivák Mo), Jodie Turner-Smith (Bůh), Elizabeth Berrington (Samantha),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Hezké usmíření Erika a Adama. Maeve mě fakt baví, ale nějak to pořád nestačí.

7.1.2024 | 14:51:06
Erzik

Tenhle seriál je všelijaký a často mě umí i vytočit nebo odpudit, ale rozhodně budí velké emoce, a to jako hodně..

redaktor
14.10.2023 | 20:55:23
ilona89

Tak tenhle díl mě rozsekal. Ten pohřeb proste masakr. U seanove řeči jsem si říkala no dop*dele to bude trapas , ale maeve to pak zachránila a rvala jsem jak želva. U2 klavírní verze luxus. Jinak trochu mě mrzí , ze maeve neposvětila isaca a aimy, ti dva by se mi k sobě líbili :-P

28.9.2023 | 0:27:11
Rodney1122

To byl divnej den.. eh teda díl! některé scény jsou dobré, některé jsou zbytečné, a některé no.. divné. Vůbec nerozumím scénám kde je Cal. Snad další díl bude celkově dobrý, a né tak n části zvláštní

23.9.2023 | 22:37:52
captain

Tak tohle se asi ani hodnotit nedá! Každopádně fajn rozhovory, Eric a Otis, Eric a Adam. Ovšem ten „pohřeb“ jako „řemen.“ To se jen tak nevidí… U2 flák klavírní verze, jasně, proč ne?!

22.9.2023 | 22:34:00
Jiri007

Dobry dil, musim řict že pohřeb Erin byl naprosty fiasko nic tam nebylo dokonale a ještě ke všem Seanuv proslov byl fakt tvrdy ale upřimny a Maeve to potom dobře zvladla že vykreslila ty špatne věci a proměnila je v dobre, jinak jsem zvědav co bude dělat Adam když zjistil že jeho rodiče za jeho zady zase chodi a taky jsem zvědav co uděla O když Ruby zveřejnila video na kterem ji šikanuje.

redaktor
22.9.2023 | 13:06:45

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama