Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 270×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

Sex Education

Sex Education je komediálně laděný seriál o mladých studentech Moordaleské střední školy. Hlavním hrdinou je trošku nemotorný Otis, který má problémy se svým sexuálním životem z toho důvodu, že jeho matka je sexuální terapeutkou a neustále mu do jeho sexuálního a osobního života zasahuje. Protože má Otis od své matky spoustu informací ohledně sexuálních problémů, rozhodne se jednou pomoci jednomu studentovi s jeho problémem. Následně Otisova kamarádka Maeve vymyslí, že na škole vytvoří sexuální poradnu pro ty, kteří budou chtít poradit v oblasti sexu a vydělat si tak nějaké peníze.

Za vznikem britského seriálu Sex Education stojí Laurie Nunn, která tento seriál vytvořila pro streamovací stanici Netflix. Zde se do vysílání dostal v lednu 2019 a zaznamenal obrovský úspěch a popularitu. Z toho důvodu si seriál vysloužil další sérii, jejíž premiéra je naplánovaná na leden 2020.


(Otis a jeho matka Jean na plakátu k první sérii. Foto: Netflix)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LMDizajn

Prvá séria je skvelá, ale druhá séria prešla k pomerne veľkej absurdite a k naťahovaniu divákov. Dej Otis a Ruby bol zaujímavejší. Ako poznamenal jeden divák, ak hlavné postavy Otis a Maeve majú za 8 epizód (x50min) spolu len 13 min. niekde bude problém. Po 3 sérii môžem len potvrdiť, že Otis a Ruby bola skvela, svieža, vtipná a zaujímavá linka, ktorú utrhli predčasne. Tvorcom sa podarilo znechutiť mi vzťah ku každej postave, každá postava spravila niečo zle a niekomu ublížila. Otis a Maeve nedáva už zmysel, z Erika je zloduch. keby sa hlavnými postavami pre S4 či spinoff stali Untouchable, bolo by to zaujímavejšie. Ak niekto len začína so seriálom, S01 90%, S02 mala skvelé diely, ale ako celok 70%, prvá polovička S03 100%, druha polovička 50% a S04 až nepozeratelne – odporúčam nepozerať!

23.9.2023 | 16:02:11
Jiri007

Dobry serial, u ktereho se člověk nenudi a kde nechybi zabava tak i vtipne situace, někdy mi ale vadila politika serialu, jinak nejvic se mi libila Maeve, Ruby a Aimee.

redaktor
22.9.2023 | 16:08:06
Harper66

Serial me bavil ale je totalne odtrzeny od reality a na 16 tam nevypada snad nikdo. Nelibi se mi ta muktikulti spolecnost, kde jsou hlavne lesby, cernosi, smiseny pary, Hetero vztah dvou belochu je tady vyjimka.

2.9.2021 | 1:33:48
akashko12

Podľa mňa vydarený seriál. Síce mi zo začiatku trochu trvalo kým som si zvykol na postavy a to prostredie, ale inak super. Tento seriál má oproti väčšine ostatným seriálom tú výhodu, že nemá trápne vtipy a vždy sa nasmejem (čo sa pri veľa dnešných seriáloch nestáva). Tomuto dávam 100% pretože si myslím že je to jeden z najlepších seriálov Netflixu.

redaktor
21.8.2021 | 1:12:09
Kothy

Vtipna blbost.

8.6.2021 | 23:57:02
adamcok

Prvá séria 90 % , druhá ani nie 30. Stále sme v heterosexuálnej spoločnosti, takže som znechutený ,že počet homosexuálnych scén v druhej sérii prekračuje všetky štatistiky.

21.10.2020 | 22:33:42
daiv666

Chybí mi ta „telecí léta“ na škole.

29.7.2020 | 22:14:00
Poolverine

Yes, please. Je to sranda, a príjemne sa na to pozerá. Milujem to Wales prostredie. A škoda, Maeve bola ako blondína kočka.

redaktor
24.7.2020 | 13:11:22
captain

Seriál s obrovským potenciálem, který bohužel sklouzává k absurditám a šaškování typu Californication…

6.7.2020 | 16:47:23
Blad

Jak jsem to celé bral jako oddechový pořad u kterého se budu jenom bavit bez většího přemýšlení, tak na konci jsem se přistihl, že nad osudy postav vážně uvažuju a že mi na nich záleží. To samotné považuju za velký úspěch režiséra a scénáristy. Byly zde menší dějové linky, které mi úplně nesedly (bytostně nesnáším to vyjadřování borce na vozíčku), ale celkově parádní seriál se silnou lidskou stránkou schovanou za běžné problémy dospívajících.

9.4.2020 | 15:16:47

Stav překladu

Epizoda S04E08: Episode 8

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama