Sex Education (Sexuální výchova)
91/100 - 285×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

S04E05: Episode 5

S04E05: Episode 5

Jean si roli matky moc neužívá. Zvládne Otis náročné debaty i pikantní rande s Maeve, která drží smutek? Jackson řeší krizi identity.

sk
21.9.2023
56 minut

Základní info:

Režie: Michelle Savill
Scénář: Ethan Harvey

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Mimi Keene (Ruby Matthews), Alistair Petrie (Michael Groff), Samantha Spiro (Maureen Groff), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), Edward Bluemel (Sean Wiley), Hannah Waddingham (Sofia Marchetti), Sharon Duncan-Brewster (Roz Marchetti), Conor Clarke McGrath (Connor Pearson), Lisa McGrillis (Joanna Franklin), Thaddea Graham (Sarah Owen), Anthony Lexa (Abbi Montgomery), Felix Mufti (Roman), Alexandra James (Aisha Green), Reda Elazouar (Beau), Shak Benjamin (Adedeyo), Bella Maclean (Jem), Indra Ové (Anna Charles), Juliette Alexandra (PK), Hannah Gadsby (Celia), Gbolahan Obisesan (pastor Samuel), Anna Francolini (Gloria Masters), Eshaan Akbar (ředitel Lakhani), Sarah Toogood (Dr. Miller), Claire Cogan (Siobhan),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vegas

E

22.2.2024 | 22:53:32
vlasacek007

Celou dějovou linku Maeve & Otis opět kurví a dávají ji hrozně málo prostoru.. Achjo, tohle fakt není dobré.. 5. epizoda a s klidným srdcem mohu říct, že tato série nesahá těm předchozím ani po kotníky.. Ale ani zdaleka..

7.1.2024 | 14:44:14
Erzik

Dramatické a komediální momenty jsou super. Hlavně když se řeší klasické rodinné a vztahové záležitosti. Vše ostatní woke a identity je pro mě nucená vata.

redaktor
9.10.2023 | 10:35:58
Stardos

O měla jako postava neskutečný potenciál. Hlavně když se člověk dozvěděl, jak se to s její postavou mělo ve fázi psaní a kolik toho Netflix tvůrci vyškrtali, aby měli někoho, kdo je tam jen pro drama. Velká škoda.

30.9.2023 | 13:38:19
ilona89

Ta O mi už leze krkem , mrcha. Ruby je mi líto, ale mohla by zveřejnit, jak se k ni chovala na základce. Každopádně Maeve mi je líto :-(

28.9.2023 | 0:31:02
tominotomino

Zatím nejlepší díl této řady. Jediným mínusem pro mě je prohlubující se vztah mezi Aimee a Isaacem, ten mi tam připadá strčený násilím, protože si ty postavy na sebe zbyly. Hlavně že před začátkem série tvůrci mluvili o tom, jak se Aimee vydá na cestu sebeobjevování, kterou podstoupí single a poprvé bez přítele, a už od začátku tam k ní strkají Isaaca. Aimee prostě měla nejlepší chemii se Stevem, jejichž vztah se rozhodli v minulé řadě zbytečně ukončit.

webmaster
26.9.2023 | 11:12:05
captain

Nej epka vůbec. Po 4. sériích řekne Otis Meave, že „dneska ti to celkem sluší“. No tak to je fakt nářez. Ale tetička, to je texaský masakr motorovou pilou, plus trochu kina, zklamání a Tequily. No a ten závěr, trapas hadra!

22.9.2023 | 21:38:15
LMDizajn

Diskusia bola ako satira na progresivnu kulturu, kto je viac utlačany a ma viac problemov, ten je viac adidas… Akože snad bude další diel aspon trochu lepši, lebo to asi ani nedopozeram…

22.9.2023 | 15:37:16
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Ruby našla špinu na O ale ta to dokazala obratit a jsem zvědav kdo ted bude favorit, jinak nemělo chybu jak Otis šel s Maeve na rande a připletla se jim do toho Joanna a začali dělat v kině naschvaly a to jak se pak spolu Maeve s Otisem vloupali do stare školy tak to bylo fakt vtipny jak si to Maeve chtěla s Otisem rozdat a jsem zvědav jak zareaguje na to že stravil noc u Ruby.

redaktor
22.9.2023 | 11:18:41

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama