Sex Education (Sexuální výchova)
91/100 - 285×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

S04E04: Episode 4

S04E04: Episode 4

Do Moordale se po rodinné tragédii vrací stará známá. Jean vyřeší krizovou situaci, ale Otise tím nepotěší. Ruby vyrazí na průzkum. Aisha a Cal? To nebude jenom tak.

sk
21.9.2023
57 minut

Základní info:

Režie: Michelle Savill
Scénář: Selina Lim

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Mimi Keene (Ruby Matthews), Alistair Petrie (Michael Groff), Samantha Spiro (Maureen Groff), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), Doreene Blackstock (Beatrice Effiong), Edward Bluemel (Sean Wiley), Sharon Duncan-Brewster (Roz Marchetti), Lisa McGrillis (Joanna Franklin), Thaddea Graham (Sarah Owen), Anthony Lexa (Abbi Montgomery), Felix Mufti (Roman), Alexandra James (Aisha Green), Reda Elazouar (Beau), Bella Maclean (Jem), Indra Ové (Anna), Daniel Ings (Dan), Juliette Alexandra (PK), Hannah Gadsby (Celia), Gbolahan Obisesan (pastor Samuel), Anna Francolini (Gloria), Jodie Turner-Smith (bezdomovkyně), Elsie Wiley,..

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rodney1122

Velmi emoční díl, dobrý díl

22.9.2023 | 22:48:46
captain

Nějak se to zkomplikovalo a zamotalo.

22.9.2023 | 15:41:11
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Ruby provaděla pruzkum a snažila se najit na O nějakou špinu ale Otis ji mohl odpovědět za odpověd přece nic neda a jsem zvědav jak to pak Ruby vysvětli jinak nemělo chybu jak O moderovala spolu s Jean v radiu a Maeve mi bylo lito že přišla o matku a to jak se snažila doluštit křižovku to bylo fakt něco ale takhle asi truchli a nemělo chybu jak se ředitel Groff pokusil navazat vztah s Glorii ale nevyšlo mu to a to jak volal do radia to bylo fakt dobry a jsem zvědav jestli s s manželkou usmiři.

redaktor
22.9.2023 | 10:20:11

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama