Sex Education (Sexuální výchova)
91/100 - 285×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Alistair Petrie (Michael Groff), Mimi Keene (Ruby Matthews), Simone Ashley (Olivia Hanan), Chaneil Kular (Anwar Bakshi), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Jim Howick (Colin Hendricks)

S04E08: Episode 8

S04E08: Episode 8

Cavendish vyráží hledat Cal. Eric najde svoje poslání a Jackson svoje kořeny. Tak jako láska, má i pravda spoustu podob – a nakonec vyjde najevo.

sk
21.9.2023
1 hodina 26 minut

Základní info:

Režie: Alyssa McClelland
Scénář: Thara Popoola

Hrají: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Mimi Keene (Ruby Matthews), Alistair Petrie (Michael Groff), Samantha Spiro (Maureen Groff), Chinenye Ezeudu (Vivienne Odusanya), Dua Saleh (Cal Bowman), George Robinson (Isaac Goodwin), Hannah Waddingham (Sofia Marchetti), Sharon Duncan-Brewster (Roz Marchetti), Doreene Blackstock (Beatrice Effiong), George Somner (Joe Goodwin), Conor Clarke McGrath (Connor Pearson), Lisa McGrillis (Joanna Franklin), Dan Levy (Thomas Molloy), Thaddea Graham (Sarah Owen), Anthony Lexa (Abbi Montgomery), Felix Mufti (Roman), Alexandra James (Aisha Green), Reda Elazouar (Beau), Shak Benjamin (Adedeyo), Bella Maclean (Jem), Daniel Ings (Dan), Hannah Gadsby (Celia), Marie Reuther (Ellen Rasmussen), Imani Yahshua (Tyrone), Anna Francolini (Gloria Masters), Gbolahan Obisesan (pastor Samuel), Eshaan Akbar (ředitel Lakhani), Andi Osho (Nicky Bowman), Jodie Turner-Smith (Bůh), James Jip (Chris), J.B. Moore (Buster),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AllokenCZ

Pro mě velké zklamání, že Ruby a Otis neskončili spolu, potom co mu to nešlo s Maeve jsem si myslel že mu dojde že miluje Ruby a dle mého názoru by to i dávalo smysl, ale bohužel… Musím si v hlavě udělat vlastní konec :/

25.6.2024 | 23:50:11
vlasacek007

Tohle má být poslední epizoda seriálu? To snad ne.. Aneb jak domrdat jednou sérií požitek z celého seriálu.. Strašný.. Mrzí mě to, nebudu lhát.

7.1.2024 | 14:55:11
Buboflies

Za mňa vydarená séria, aj keď nejaké veci tam boli uletené, ale tak sú to deti…a podľa mňa práveže dobre vystihli, alebo aspoň načrtli problémy na školách – šikana, obťažovanie, prvé kontakty so sexuálnym životom, trápenia, kamarátstva, klamstvá a traumy, ktoré môže mladý človek zažiť od učiteľov, spolužiakov, aj rodičov…výborné 4 série, hodnotím ako celok, aj keď táto posledná bola už mierne pritiahnutá za vlasy a niekedy som sa aj ja strácala v tom, kto je chalan a kto žena :)

8.11.2023 | 16:21:50
OriginalHunter

Tiež mám pocit, že počítali s dalšou sériou ktorú nedostali tak to uzavreli ako mohli. Seriál som mal rád no posledná séria za mňa veľké sklamanie. Ruby bola v tejto série v podstate do počtu a keď už Maeve bola v Amerike mohli ju využiť a dať dokopy s Otisom žeby spolu aj skončili. Mňa ako pár bavili.

25.10.2023 | 9:26:48
OndraHH

Konečně ten odpad skončil…

15.10.2023 | 9:02:14
dimitri

Supeeer, vybrali jsme ti penize na operaci prsou :D

Dat do popredi psychicky naruseneho cloveka, ktery se snad chtel zabit (nebo co tam to Cal predvadelo?) kvuli tomu, ze ma kozy. Dobrej odpad.

12.10.2023 | 4:01:55
tominotomino

Jako finále série fajn, ale stejně ve mně zůstal pocit, že by se některé dějové linky mohly ještě hlouběji prozkoumat v další řadě (a jako by po většinu natáčení čtvrté řady tvůrci s další řadou počítali, ale závěr museli urychlit, když jim řekli, že už další řadu nedostanou). Proto by mi nevadilo, kdyby za pár let přišli s navazující minisérií, která by nám třeba ukázala postavy už po vysoké škole.

webmaster
5.10.2023 | 11:16:09
Te-Rez

Jsem ráda, že se vyřešily všechny dějové linky. Pastor Eric potěšil. Mám však dojem, jako by finále (a obecně i poslední sérii) něco trochu chybělo. 70 %.

2.10.2023 | 16:09:36
ilona89

Mě se to celkem líbilo už jen pro to, že to bylo překvapeni. Většina seriálu konci happyendem hlavních postav, ale tenhle ne. U poslední scény čtení dopisu od Maeve se mi svíral hrudník. Bylo mi líto, že to takhle skončilo. Každopádně… Aimee a Isacs za me super, scény s Adamem měli hloubku a ač spoustě lidem přijde Cal v seriálu zbytecna , tak me vůbec. Myslím, ze se snažil serial poukázat na problematiku uvěznění v tele, v kterým člověk byt nechce. Což všichni , kteří si tím neprošli proste nepochopí. Včetně me. Ale bylo to zajímavý jak si tím procházel. V teto sérii bylo zahrnuto snad vše, co netflix seriály musí zahrnovat a bavilo mě to.

28.9.2023 | 22:03:08
lego assassin

Otis zkazil celý seriál až po hodině jsem si toho všimnul. Už se na tenhle seriál nikdy nepodívám amen! Jako až moc zbytečné natahování!

28.9.2023 | 20:55:27
1

Nepřehlédněte

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Seznamte se s novými přírůstky čtvrté řady

Jelikož se čtvrtá řada bude odehrávat i v lokacích, které jsme ještě dříve nenavštívili, seznámíme se s mnoha novými postavami. Obzvláště šest z nich bude pro příběh důležitou součástí a nyní si je blíže představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama