She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

Leapfrog

Leapfrog

Strážce s motivem žáby a klient právní firmy, kde pracuje She-Hulk.

Sezóny 1
2022 -

Eugene Paul Patilio, Jr. je žabí mstitel známý jako Leapfrog. Patilio si pořídil superhrdinský oblek na zakázku od Luka Jacobsona, ale jeho snaha o mstitelství se zvrtla a jeho oblek se porouchal, z čehož obvinil právě Luka. Patilio se obrátil na advokátní kancelář Goodman, Lieber, Kurtzberg & Holliway a najal si She-Hulk jako svého právního zástupce, aby Jacobsona zažaloval. Nakonec případ dopadl v Jacobsonův prospěch poté, co jeho právní zástupce Matt Murdock přiměl Patilia, aby náhodou přiznal, že chyba vznikla jeho vlastním přičiněním. Ve snaze pomstít se Patilio unesl Jacobsona a donutil ho, aby mu vyrobil nový oblek pro jeho mstitelské aktivity, jen aby She-Hulk a Daredevil přišli Jacobsonovi na pomoc a zachránili ho. Patilio se pokusil o útěk, ale při pokusu si zlomil nohy, což vedlo k jeho zatčení.

Brandon STanley jako Leapfrog. Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Trápna postava.

webmaster
10.1.2024 | 23:09:16

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama