She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

She-Hulk

She-Hulk

Právnička u Goodmana, Liebera, Kurtzberga & Holliwaye a bývalá zástupkyně okresního prokurátora města Los Angeles, zároveň sestřenice Bruce Bannera aka Hulka.

Sezóny 1
2022 -

Jennifer Sue Walters je zasloužilou právničkou a zároveň i sestřenicí Bruce Bannera. Po nehodě, kterou s Brucem podstoupila, se jeho krev dostala do jejího systému a proměnila se v Hulka. Strávili poté na jeho soukromém ostrově nějaký čas, aby se naučila přeměnu zvládat. Když se však zdálo, že její přeměna je trochu jiná než jeho a zvládá všechno zcela v pořádku, vrátila se zpět do svého normálního života právničky.

Bohužel při jejím případu vtrhla do soudního sálu Titania a donutila jí se tak proměnit, čímž odhalila celému světu svoji přeměnu v Hulka. Veřejnost jí začala říkat She-Hulk a přezdívka se tedy zdárně chytla. Vyhodili jí ovšem z práce a ani nikdo jiný ji jako Jennifer Walters aka She-Hulk přijmout nechtěl. Až jednou byla najata firmou GLK&H samotným Holdenem Holliwayem, aby pro ně pracovala. Měli ovšem jednu podmínku, musela do práce chodit jako She-Hulk a zastupovala by novou divizi pro superlidi.

Tatiana Maslany jako She-Hulk. Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Priemerná postava, bola celkom vtipná.

webmaster
10.1.2024 | 23:05:30
Basim

Pýča pýča pýča to finále byla katastrofa! už je jako Felicity v seriálu Arrow CW. Také si diktuje scénář! Toho epického souboje jsme se nedočkali který nastal. Protože to ta herečka nechtěla vůbec to nebylo epický. Měla by dostat cenu nejhorší herečka všech dob! To ona je donutila si změnit scénář!

23.10.2022 | 8:17:56
Blackhand47XD

Dobře ztvárněná, herečce věřím obě její verze.

webmaster, grafik
1.9.2022 | 23:02:37

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama