She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

S01E08: Ribbit and Rip It

S01E08: Ribbit and Rip It

She-Hulk zastupuje Leap-Froga, který byl zraněn kvůli poruše svého na zakázku vyrobeného superobleku.

6.10.2022
34 minut

Foto: Disney+Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

20% dolů za.. no She-Hulk, zbytek pro Daredevila a ještě víc snad pro Matta Murdocka, protože to povznesl už jen v tom laciném kvádru na úplně jiný level..

redaktor
23.10.2022 | 11:52:08
Basim

Hrůza ze She Hulk je děvka ale fakt musí jít do postele s každým chlapem? Jako ona ošuká každýho chlapa a to bylo jenom pár epizod ze superhrdinky udělat fakt děvku. Ty vole bravo disney!

22.10.2022 | 23:18:18
default

Mattovi sundala masku bleskurychle, ale tomu gaunerovi na konci… Na co cekala?!

11.10.2022 | 5:05:41
Spiker

I když Daredevila totálně změnili, stejně jsem byl rád, že se vrátil Charlie Cox, snad se jeho seriál bude víc podobat svému původnímu než tónu She-hulk.

11.10.2022 | 3:04:33
Rolb

Super díl.

8.10.2022 | 20:00:48
ori

Tak toto bol skvelý diel od začiatku do konca!

webmaster
8.10.2022 | 19:06:18
Rik

Udělat z Daredevila v podstatě směšnou figuru, to bych asi ještě překousnul, ale ty fx v bojových scénách, nebo jak poskakuje po věžáku. Ach jo.

8.10.2022 | 15:04:19
tom99

Daredevil tomu pomohl, ale má to stále jedno velké ale. Je bláhové si myslet, že zachrání celý seriál. Vzít verzi z Netflixu a narvat tu stejnou postavu a stejného herce do úplně jiného žánru moc nefunguje. Matt působil v některých scénách naprosto směšně a naprosto nedaredevilsky. Zatímco Netflix se soustředil na vypracovanou bojovou choreografii se střídmým střihem, tady se Myšák opět vyšvihl. Nepřehledná akce ve tmě, hnusné CGI Daredevila s plno jeho akrobatických kousků a ještě k tomu zběsilý střih. Odpusťte, je to ale humus. I tak to ale patří k nejlepším (což není pochvala) epizodám celého seriálu.

webmaster, grafik
8.10.2022 | 10:04:23
RagnarokCzD

Jak na horský dráze … chvilku dobrý, pak nic moc, pak zase dobrý, pak zase nic moc, potom woooooow a závěr zase nic moc. :D

Ale bavil sem se, takže ve výsledku asi dobrý. :D

Oceňuju že se konečně ukázal nějakej skutečně zajímavej případ … kterej by se skutečně mohl ukázat u soudu … samozřejmě to musí okamžitě spadnout do klasickýho „rozmazlenej fracek“ klišé …

Líbilo se mi, že Mattovi hned sundala masku … docela mě zaráží v těchhle filmech a seriálech jak málo lidí to udělá, když maj možnost. :D

Akce byla prostě super!

Jenže pak je tu ten konec … trapnost za trapností. :-/ Trochu zvláštní že na udílení cen měli připravenou speciální jednotku s anti-hulčí výzbrojí. :D

8.10.2022 | 8:55:57
DiceCze

Tenhle seriál je prostě od 12ti leté holky pro 12ti leté holky a ani DD to nezachrání. Matt je skvělej ale samozřejmě ho hned She Hulk odmaskuje, večer znásilní a ráno chudák ještě dostane walk of shame. Málem bych zapomněl, že se ještě doslova uprostřed fightu před nepřítelem prokecne, že je právník. Já vím, že se to snaží být odlehčené, funny a cool ale, ach jo, Disney… 60% jen za to, že DD.

7.10.2022 | 15:01:33
1

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Filtr seriálů
Reklama