Sherlock Sherlock, kam se podíváš

Sherlock, kam se podíváš

Sherlock, kam se podíváš

Třetí řady Sherlocka se sice dočkáme nejspíš až za nějakých deset měsíců, už teď si ale spoustu různých odkazů a připomenutí na tento výborný seriál můžeme užít všude kolem nás. Zde pro vás máme hned několik příkladů:

Už včera jsme vás upozorňovali na předčasně uvedenou pilotní epizodu seriálu Elementary, americké reakce na britského Sherlocka. A i když ona epizoda samotná nebyla nic moc, minimálně herecký výkon Jonny Lee Millera v hlavní roli je rozhodně zajímavý a alespoň kvůli němu určitě stojí za to tuhle jednu epizodu překousnout… I když co my vlastně víme. Třeba se zrovna Vám Eelementary zalíbí víc než samotný Sherlock! Tak jako tak, vedle Eelementary samozřejmě nemůžeme opomenout ani právě probíhající nový britský miniseriál Parade´s End od BBC Two, v hlavní roli s Benedictem Cumberbatchem.

Další ochutnávkou Sherlocka je pak jeden projekt na samotné Edně. Možná jste si totiž sami všimli, že jsme pro vás minulý týden zprovoznili zbrusu nový web o nadcházející filmové trilogii Hobit, ve které, jak jistě víte, se objeví jak Martin Freeman, v hlavní roli Bilba Pytlíka, tak i jako hlas hrozivého draka Šmaka sám Benedict Cumberbatch. Už nyní můžete na tomto webu sledovat nejrůznější novinky, zhlédnout oficiální trailer či si projít osm speciálních produkčních videí.

Závěrečná sherlockovská pozvánka se vztahuje k zítřejšímu večeru, kdy stanice BBC One odvysílá již druhou epizodu sedmé řady seriálu Doctor Who Stevena Moffata s názvem Dinosaurs on a Spaceship. Právě v této epizodě se v jedné z vedlejších rolí objeví i Rupert Graves alias seriálový inspektor Greg Lestrade.

První epizodu v této sérii navíc napsal sám Steven Moffat, který tak učinil i u nadcházející epizody páté a i letošního vánočního seriálu. Ve zbytku série na začátku příštího roku by si pak minimálně jednu epizodu měl napsat i jeho kolega Mark Gatiss.

1 0
7.9.2012

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Čtvrtá série

S04E01 The Six Thatchers

  • BBC One: 1.1. 21:30
  • ČT 2: 2.1. 21:35 (Šest železných dam)
  • STV 2: 1.1. 22:10 (Šesť Thatcheriek)

S04E02 The Lying Detective

  • BBC One: 8.1. 22:00
  • ČT 2: 8.1. 22:05 (Skomírající detektiv)
  • STV 2: 8.1. 22:10 (Klamár detektív)

S04E03 The Final Problem

  • BBC One: 15.1. 22:00
  • ČT 2: 15.1. 22:05 (Poslední případ)
  • STV 2: 15.1. 22:10 (Konečný problém)

Hlídejte si nás

Reklama

Reklama

Promo fotky

Promo fotky

Partneři