Shooter (Odstřelovač)
89/100 - 26×

Shooter(Odstřelovač)

Seriál Shooter se soustředí na amerického vojenského odstřelovače, který je křivě obviněn z pokusu o zabití prezidenta.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Ryan Phillippe (Bob Lee Swagger), Omar Epps (Isaac Johnson), Shantel VanSanten (Julie Swgger), Cynthia Addai-Robinson (Nadine Memphis), Eddie McClintock (Jack Payne)


Bob Lee Swagger

Bob Lee Swagger

Extrémně nadaný bývalý odstřelovač americké armády v současnosti žijící v exilu je povolán zpět do služby poté, co prezidentovi USA přijde dopis, ve kterém se píše, že má být za 21 dní zavražděn.

Sezóny 2
2016 -

Bob je synem medailí oceněného mariňáka. Syn šel ve šlépějích svého otce a stal se z něj nejlepší odstřelovač v historii americké námořní pěchoty. Po několika turnusech a nesčetných hrdinských činech byl Bobbi zraněn jak fyzicky, tak psychicky, když při akci zabili jeho nejlepšího přítele a pozorovatele Donnyho Fenna.

Tři roky po osudové akci žije Bobbi se svou manželkou Julii a dcerou Mary ve Washingtonu. Když ho navštíví jeho bývalý velící důstojník Issac Johnson, nedokáže odmítnout svou vlasteneckou povinnost zachránit prezidenta před atentátem. Stává se tak obětí obrovského spiknutí. Aby očistil své jméno, bude muset unikat před obrovskou silou americké vlády a odhalit, kdo stojí za atentátem, a také ochránit svou rodinu. Takový úkol by byl pro normálního člověka zhola nemožný, ale on není jen tak někdo. Je to mariňák Bobbi Lee Swagger.


Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
valasek

Bobby je nejlepší.

webmaster
13.1.2017 | 10:37:02
Kalam

pořádnej badass

8.1.2017 | 18:47:53
NIGHTMARE022

Wow, nejlepší postava seriálu

14.12.2016 | 23:36:40
Valada06

Skvělá postava. :-)

redaktor
27.11.2016 | 22:06:30

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama