Silicon Valley
89/100 - 84×

Silicon Valley

Jak se stát hvězdou ve světě počítačů, high-tech a internetu? Jednou z možností je dostat se do Silicon Valley, kde se rodí budoucnost. A právě o tom je komediální seriál stanice HBO – o úspěších i neúspěších zakladatelů všemožných start-upů a snílků, kteří chtějí změnit svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Thomas Middleditch (Richard Hendricks), T.J. Miller (Erlich Bachman), Martin Starr (Bertram Gilfoyle), Kumail Nanjiani (Dinesh Chugtai), Zach Woods (Donald Dunn), Josh Brener (Nelson "Big Head" Bighetti), Amanda Crew (Monica), Matt Ross (Gavin Belson), Suzanne Cryer (Laurie Bream), Jimmy O. Yang (Jian-Yang), Chris Diamantopoulos (Russ Hanneman), Ben Feldman (Ron LaFlamme), Christopher Evan Welch (Peter Gregory)

Bertram Gilfoyle

Bertram Gilfoyle

Kanadský programátor vyznávající Satana.

Sezóny 4
2014 -

McGill. MIT. EFF. 666Chan.

Gilfoyle je cizinec, protože pochází z Kanady. Sorry. Žije a pracuje v inkubátoru spolu s Richardem, Big Headem a Dineshem. S posledním jmenovaným se často dobírají.

Vyzná se v architektuře systému, síti a její bezpečnosti. Hacknul NSA server a byl jediný klik od zahájení íránské revoluce. V roce 2011 nahrál na stránky Federálního rezervního systému obal knihy Nikdykde od Neila Gaimana. Trvalo jim týden ho stáhnout dolů.

Je LaVeyův satanista s trochu teistickými sklony, tedy neuctívá Satana, ale niterné lidské touhy. Hrál na bicích v různých hatecore, corecore a trashcore kapelách v Torontu, jako například Piss Nazis, the Scumtones a Das Abortions. Vždy pod jménem Strychnin McTwat.

Gilfoyle má bouřlivý vztah se svou přítelkyní Tarou, též satanistkou. Se svou mámou se však nemusí, protože ho podle jeho slov v minulosti zradila.

Non serviam.

FOTO: HBO

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

ujety

13.3.2021 | 18:28:34

Hlídejte si nás

Firmy v Silicon Valley

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama