Silicon Valley Bertram Gilfoyle

Bertram Gilfoyle

Bertram Gilfoyle

Kanadský programátor vyznávající Satana.

Sezóny 4
2014 -


McGill. MIT. EFF. 666Chan.

Gilfoyle je cizinec, protože pochází z Kanady. Sorry. Žije a pracuje v inkubátoru spolu s Richardem, Big Headem a Dineshem. S posledním jmenovaným se často dobírají.


Vyzná se v architektuře systému, síti a její bezpečnosti. Hacknul NSA server a byl jediný klik od zahájení íránské revoluce. V roce 2011 nahrál na stránky Federálního rezervního systému obal knihy Nikdykde od Neila Gaimana. Trvalo jim týden ho stáhnout dolů.

Je LaVeyův satanista s trochu teistickými sklony, tedy neuctívá Satana, ale niterné lidské touhy. Hrál na bicích v různých hatecore, corecore a trashcore kapelách v Torontu, jako například Piss Nazis, the Scumtones a Das Abortions. Vždy pod jménem Strychnin McTwat.

Gilfoyle má bouřlivý vztah se svou přítelkyní Tarou, též satanistkou. Se svou mámou se však nemusí, protože ho podle jeho slov v minulosti zradila.

Non serviam.

FOTO: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Nepřehlédněte

T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

Známý podnikatel a bonviván Erlich Bachman, kterého v seriálu ztvárňuje herec T. J. Miller, už v páté sezóně Silicon Valley pokračovat nebude.

Reklama

Hlídejte si nás

Firmy v Silicon Valley

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy