Silicon Valley
89/100 - 84×

Silicon Valley

Jak se stát hvězdou ve světě počítačů, high-tech a internetu? Jednou z možností je dostat se do Silicon Valley, kde se rodí budoucnost. A právě o tom je komediální seriál stanice HBO – o úspěších i neúspěších zakladatelů všemožných start-upů a snílků, kteří chtějí změnit svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Thomas Middleditch (Richard Hendricks), T.J. Miller (Erlich Bachman), Martin Starr (Bertram Gilfoyle), Kumail Nanjiani (Dinesh Chugtai), Zach Woods (Donald Dunn), Josh Brener (Nelson "Big Head" Bighetti), Amanda Crew (Monica), Matt Ross (Gavin Belson), Suzanne Cryer (Laurie Bream), Jimmy O. Yang (Jian-Yang), Chris Diamantopoulos (Russ Hanneman), Ben Feldman (Ron LaFlamme), Christopher Evan Welch (Peter Gregory)

Richard Hendricks

Richard Hendricks

Hlavní představitel společnosti Pied Piper, který dost často blije.

Sezóny 4
2014 -

Richard
Is
Great
But
Y'Know

Richard pochází z Tulsy, Oklahomy. Studoval na Stanfordu, ale školu nedokončil. Vynalezl a vybudoval Pied Piper, program, který dokáže prohledávat svět nahrané hudby a zjistit, zda existuje nějaká shoda, nebo zda porušuješ někoho vlastnické práva.

Žije v Erlichovém hackerském hostelu zvaném inkubátor spolu s jeho nejlepším kamarádem Big Headem a povedenou dvojicí Dineshem a Gilfoylem.

Komprimační algoritmus jeho nové aplikace vyvolal v Silicon Valley menší válku o Richardovy služby, což mu dodalo jistou moc. Předtím, než začal Pied Piper, totiž pracoval v Hooli. Vždyť víte, v tom korporátním monstru, kterému nakopal prdel na soutěži TechCrunch.

Richard se však se stresem nevyrovnává dobře a rozhodování není jeho nejsilnější stránkou (čti: nevolnost a ochromující panika).

FOTO: HBO

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Firmy v Silicon Valley

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama