South Park (Městečko South Park) Péra ven, hlásá Butters v zítřejší epizodě na Prima Comedy Central

Péra ven, hlásá Butters v zítřejší epizodě na Prima Comedy Central

Péra ven, hlásá Butters v zítřejší epizodě na Prima Comedy Central

Situace mezi dívkami a chlapci se zhoršuje. Boj mezi pohlavími na základní škole v městečku South Park začíná gradovat. LovecCour dostal nový iPad a Dánsko buduje společnost na odhalování trollů. Je tu čtvrtý díl 20. série kultovního seriálu South Park s názvem Péra ven!.


3 0
17.10.2016

Tvůrci nechali americké prezidentské volby pro tento díl spát, ale i přesto je toto téma díky genderovým problémům vidět víc, než by se mohlo na první pohled zdát.

Kyle cítí extrémně provinile kvůli událostem na základce v South Parku mezi holkami a kluky. Cítí se špatně už jen kvůli tomu, že je kluk. Snaží se usmířit lidi ve škole, ale věci tím jen zhorší. Mezitím se s Buttersem rozejde jeho kanadská přítelkyně, aby podpořila holky ze South Parku. Butters vyvolá protest, který se originálně opět odehrává při volejbalovém utkání během zvuků státní hymny. Kyle by rád zastavil Butterse, aby situaci jen nezhoršoval. Hledá pomoc u Cartmana, ale ten je s Heidi už úplně na jiné úrovni.


Thumbnail Play icon

Gerard Broflovski má strach, že si ho někdo spojí s LovcemCour. Anonym z minulého dílu ho dost vykolejil, i přesto se však vydá se na záhadnou schůzku pod most. Pod mostem však žijí zase jenom trollové. Gerald se snaží skončit, ale trollí touhy jsou silnější než on a navíc dostal od své ženy nový iPad. V noci ho při dalších trollích útocích přistihne paní Broflovská. Gerald se vymluví, že sleduje fekální porno – a to má své následky. Gerald se svým kumpánem sledují video, kde Dánové vysvětlují svou taktiku, jak skoncovat s trolly. Gerald si uvědomí závažnost této hrozby a Kyle se musí rozhodnout, na kterou stranu se připojí.

Jak vypadá protest kluků v South Parku? Koho potká Gerald po mostem? A jak jsou na tom Heidi a Carman bez sociálních sítí? To vše a mnohem a více zjistíte v epizodě Péra ven v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central!

(LovecCour už nevypadá tak šťastně. Foto: Comedy Central)

Diskuze /2

miravlak

po tom co změnili dabéry se na to česky nedá dívat :(

18.10.2016 | 15:15:26
vermond

Ten díl byl suprovej =D hlavně tá scéna jak ho přistihne

20.10.2016 | 21:05:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E08: Moss Piglets

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás