South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Pauza
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Osmá epizoda Sponzorovaný obsah dnes večer na Prima Comedy Central

Osmá epizoda Sponzorovaný obsah dnes večer na Prima Comedy Central

Sedmá epizoda Darebáci Ninjové je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme již osmé epizody s názvem Sponzorovaný obsah, která se bude věnovat sponzorovanému obsahu, tedy reklamám a různým PR článkům.


2 0
24.5.2016

PC ředitele rozčílí slovo retardovaný, které bylo použito ve školních novinách. Následky za to ponese editor Jimmy. Ředitel rozhodne, že vydání novin bude před vydáním kontrolováno. Jimmy se ohradí, že je ředitel zaujatý proti postiženým. Ředitel nechce, aby se noviny vydávaly na školní půdě. Jimmy je začne ručně dodávat do domácností South Parku. Ředitel se opět rozčílí, když na titulní stránce Jimmy uvádí článek o jeho retardované politice. Stephen Stoch říká své manželce Lindě, že nikdy nečetl tak jednoduše noviny, když je nečte online, žádné odkazy, reklamy a zbytečné informace. V prezidentské debatě je názorově napadena Hillary Clintonová panem Garrisonem a Caitlyn Jenner. Po debatě odchytí pana Garrisona a Caitlyn bývalá ředitelka Victoria. PC ředitel pořádá v domě bratrství večírek pro lidi s postižením. Všichni postižení jsou považováni za vyvrhele společnosti. Členové bratrství se divoce spouštějí s ženami a handicapovaní tomu přihlížejí. Druhý den na titulní stránce školních novin vyjde článek o srovnání pojmu „PC“ a „Pussy“. Jimmyho navštíví obchodní zástupce společnosti GEICO, který mu nabídce peníze za to, aby byla ve školních novinách reklama, ale Jimmy to odmítne. Obchodní zástupce chce Jimmyho zastřelit, ale ochrání ho důstojník Barbrady. Důstojník Jimmyho odvede mezi bývalé novináře, kteří byli považování za členy ISIS, kteří se objevili v minulém díle a poslali ninjům videozprávu. Muži Jimmyho testují, zda je schopný odhalit běžnou reklamu od umělé inteligence, kterou se stala Leslie. Do školních novin nastoupí Nathan a Jimmy rozpráví s Leslie. Ředitel je zděšen internetovou reklamou, ve které je on a Leslie. Jenner, Victoria a Garrison se vydávají do South Parku, aby zabránily následujícím událostem.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central a podívejte se, jak reklamy ovlivňují nás život, aniž bychom to věděli, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat předposlední epizodu Pravda a reklama.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !