Stargirl
83/100 - 44×

Stargirl

Jedna z mladších hrdinek stáje DC Comics přichází v novém projektu stanice DC Universe na televizní obrazovky v sólovém seriálu.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW, DC Universe | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Joel McHale (Sylvester Pemberton), Nelson Lee (Širó Ito),

Padouchové druhé série obsazeni

Padouchové druhé série obsazeni

Včera odstartovalo natáčení druhé řady seriálu Stargirl a tvůrci v čele s Geoffem Johnsem pro nás připravili několik novinek. Předně oznámili padouchy, kterými tentokráte budou Shade a Eclipso. Kdo si je zahraje?

7 0
27.10.2020

V první sérii Stargirl se hrdinové ze Spolku spravedlnosti postavili největším světovým zloduchům, týmu superpadouchů zvanému Spolek nespravedlnosti. I když se Stargirl, Stripesymu a dalším povedlo eliminovat Iciclea a jeho společníky, v jedné z posledních scén finálové epizody dorazil do Blue Valley jistý Shade. Tento anglický gentleman, vlastním jménem Richard Swift, patří mezi nejstarší nepřátele JSA a v komiksu se objevil už v roce 1942. V seriálu si jej zahraje herec Jonathan Cake, jenž se v devadesátých letech mihl jako Sir Gareth v artušovském velkofilmu First Knight a následně se objevil v mnoha seriálech, namátkou třeba v Empire, Desperate Housewives či The Affair. Komiksovou roli si vyzkoušel už dříve, ve dvou epizodách Legends of Tomorrow ztvárnil piráta Edwarda Teache alias Černovouse.

Cake coby Černovous v seriálu Legends of Tomorrow. Foto: CW, Warner Bros. TV.


Vedle Shadea, který byl sice v první sérii popsán jako zrádce ISA, ale nyní by měl být padouchem, bude JSA zatápět ještě Eclipso. Tato mimozemská entita, jež je prozatím uvězněna uvnitř diamantu, zatápí hrdinům z DC Multivesmíru od roku 1963. Eclipso, jenž je zvěstovatelem božího hněvu a pomsty, se objeví i ve filmu Black Adam, jehož se dočkáme snad někdy v roce 2022. Ve druhé řadě Stargirl si padoucha zahraje Nick E. Tarabay, kterého jsme, podobně jako Cakea, dříve taktéž viděli v jiném projektu z Arrowverse – zahrál si totiž Diggera Harknesse alias Captaina Boomeranga v seriálu Arrow. Zda mu prospěje i další superpadoušská role, uvidíme v příštím roce, premiéra druhé série Stargirl je totiž předběžně plánována na srpen 2021.

Tarabay dříve ztvárnil Captaina Boomeranga. Foto: CW, Warner Bros. TV.

Jak se vám líbí herečtí představitelé nových padouchů?

Diskuze /1

Lex Luthor

Zajímavé a co Sportsmaster a Huntres ti myslím přežili události první série

28.10.2020 | 8:50:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama