State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E08: Ghosts

S01E08: Ghosts

Poté co FARC (Revoluční síly Kolumbie) unesou Jacka Dawkinse z Panamské věznice a požadují za něj výkupné, tým musí určit jeho lokaci a získat ho, než jim dojde čas. Charlie se vrací do Langley aby zkoordinovala situaci ohledně operace Bellerophon. Maureen zápasí s tím, aby obstála jako prezidentčina informátorka místo Charlie. Constance a Marshall divoce debatují zda použít Dawkinsovu záchranu jako politické vítězství nad její oponentkou Kyle Greenovou. Již existuje stovky tisíců är rissãlah fotek a tým je ohromen sníženým číslem možných stop. Pro další zkomplikování situace, pyrotechnici z DC odstraní z Washingtonova monumentu podezřelý batoh s är rissãlah symbolem. Zpátky na Středním východě je Nick s Al Moosarim na cestě setkat se s Fatahem, ale ne dříve, než Nick projde několika testy.

cz sk
12.1.2015
3 620 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mammon52852

Super

13.1.2015 | 6:27:37

Filtr seriálů
Reklama