State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E11: The Faithful

S01E11: The Faithful

Charlie a Lucas se připojí k FBI při stíhání Ar Rissalah teroristy, který uprchl z vazby do lesů v Západní Virginii. Mezitím prezidentka Paytonová uzavře dohodu se sdělovacími médii, která má ochránit přísně tajnou operaci CIA – Bellerophon. Dokonce za cenu toho, že bude muset odhalit před národní televizí její osobní tajemství. Na druhé straně světa, Nick a Fatah čekají v teroristické pevnosti a očekávají příjezd nejnebezpečnějšího muže na planetě – Sheikha Hakama.

cz sk
2.2.2015
4 730 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama