Stranger Things Ve druhé sérii přivítáme tři nové postavy

Ve druhé sérii přivítáme tři nové postavy

Ve druhé sérii přivítáme tři nové postavy

Takřka všichni diváci se radují z potvrzení druhé řady Stranger Things a my pro vás máme několik novinek o tom, co nás příští rok čeká. Mimo jiné se můžeme těšit hned na tři nové postavy, které doplní stávající ansámbl.


36 0
2.9.2016

Max, Roman a Billy, tak zní jména tří nových postav, které se objeví ve druhé řadě Stranger Things. Ti doplní stávající obsazení z první série. Tvůrci momentálně hledají vhodné herecké představitele. Pojďme si nyní tyto nové postavy představit.

Max je drsná a sebevědomá třináctiletá dívka, která svým chováním připomíná spíše chlapce. Navíc miluje jízdu na skateboardu, na němž se dostane prakticky kamkoli. Její život není zrovna jednoduchý a se svým nevlastním bratrem Billym nevychází úplně nejlépe. Kvůli své minulosti příliš nedůvěřuje lidem ve svém okolí.


Billy je nabušený a arogantní sedmnáctiletý puberťák. Mezi jeho vrstevníky se povídá, že ve své předchozí škole někoho zabil a jemu se takové povídačky zamlouvají. Billy rád přebírá ostatním klukům holky, pije jako duha a řídí černé Camaro. Prostě typický frajírek, který má navíc sklony k násilí a jeho chování je nepředvídatelné. O tom se přesvědčí hlavně jeho blízcí, mezi které patří i nevlastní sestra Max.

Třetí novou postavou bude Roman, zatím ale není jisté, zda to bude muž nebo žena. Postava mezi 30 a 38 lety má za sebou hodně těžké mládí, kdy vyrůstala s drogově závislou matkou bez pořádného zázemí a navíc prožila obrovskou ztrátu. Od té doby touží po pomstě a má problém se sblížit s ostatními lidmi.

Druhá série se bude odehrávat zhruba rok po událostech té první, konkrétně na podzim roku 1984. Natáčení bude probíhat v Atlantě přibližně od letošního října do dubna příštího roku. Oproti první osmidílné řadě se tentokrát dočkáme devíti epizod. Jejich názvy už byly zveřejněny v teaseru na druhou sérii.

Zatímco tvůrci mají o ději druhé řady jasno, nám toho zatím mnoho neprozradili. Odehrávat se ale bude opět v Hawkinsu. Zdejší obyvatelé si myslí, že to nejhorší mají za sebou, brzy se ovšem přesvědčí o svém omylu. Nadpřirozené síly se opět probudí k životu a všichni si uvědomí, že Willovo zmizení byl jen začátek děsivých událostí.

Foto: Netflix

Diskuze /14

AnyZakova

Už se těším, ale snad Billy nebude mít něco s Nancy. :D

2.9.2016 | 23:56:26
Ratemus

doufám že to bude stejně dobré a nedopadne to jako True detective…super

#3 joeko13 #4 hardhome
3.9.2016 | 8:11:08
joeko13

#2 Ratemus: Druhá séria True detective bola minimálne tak dobrá, ak nie lepšia, ako tá prvá. Minimálne záver mala druhá séria lepší :-)

3.9.2016 | 12:36:10
hardhome

#2 Ratemus: porovnavas neporovnatelne ST bude nadvezovat na 1 sezonu to ze do serialu pribudnu nove tvare to neznamena ze to treba porovnavat s TD ..

TD2 bol iny pripad miesto len meno serialu ostalo rovnake a s prvou sezonou nemali nic spolocne

#5 KevSpa
3.9.2016 | 12:57:54
KevSpa

#4 hardhome: Je to marný, někteří budou vždycky srovnávat nesrovnatelné. :D

webmaster
3.9.2016 | 14:33:54
Ratemus

nepochopili jste mě, jde mi o to že první serie ST je skvělá a nasadila ohromnou latku, bojím se toho že druhá serie je jen nutnost na základě uspěchu té první…takhle to myslím,

#7 KevSpa #8 hardhome
3.9.2016 | 14:40:22
KevSpa

#6 Ratemus: Boha jeho, už ale fakt. Tvůrci od začátku měli vymyšlený příběh na několik sérií. Tak jaká „nutnost“? Fakt by neškodilo si občas i nějaký ten článek přečíst, než lidé začnou do komentářů psát nesmysly.

#9 Ratemus
webmaster
3.9.2016 | 15:07:35
hardhome

#6 Ratemus: tak to je problem dlhodobo samozrejme 1ka bude (takmer) vzdy nostalgickejsia" a oblubenejsia .. podla mna to bude temnejsie ako 1ka ak nepozabudnu aj na priserku ktora vyliezala s Barb ked bol zaber na jej telo nie len tu co vygrckal Will :D

3.9.2016 | 15:46:36
Ratemus

#7 KevSpa: s tebou se vždy rád bavím, jj přečetl jsem si to, ale i tak se už stalo někdy že další řady nestály za nic pokud ti dělám vrásky prostě na mě nereaguj

#10 KevSpa
3.9.2016 | 21:36:10
KevSpa

#9 Ratemus: Nikdo neříká, že druhá řada bude stejně povedená, ale v posledních dnech se roztrhl pytel s „odborníky“, kteří mají jasno, že se druhá série točí jen pro prachy a z nutnosti, že to bude jen nastavovaná kaše a podobně. Tohle opravdu není ten případ, tady to bylo celou dobu plánováno, že bude víc sérií.

webmaster
3.9.2016 | 22:26:11
Ratemus

tak já jen říkám že se toho bojím ne že v tom mám jasno…v pohodě, pokud to mají naplánováno na X řad tak věřím že to dělají zodpovědně a bude to super

4.9.2016 | 9:46:38
jasonpileek

Tak netflix snad nesklame :-D Tenhle kanál má výhodu, že je postavenej na jiným principu než televizní kanály a má tedy prostředky a čas na to, aby si mohli vymýšlet a nárokovat :D Na vánoce se dočkáme dalšího Sense8, takže to bude mezi tím další nářez :)

10.9.2016 | 17:02:14
LuliLuli92

a herci z prvni serie zustanou všichni?

#14 KevSpa
31.10.2016 | 9:39:21
KevSpa

#13 LuliLuli92: Ano. :)

webmaster
31.10.2016 | 23:40:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Stranger Things očima redaktorů Edny

Stranger Things očima redaktorů Edny

Všichni milují Stranger Things. Ale proč tomu tak je? Čím nás tohle největší seriálové překvapení posledních let tolik nadchlo a proč nám zalezlo pod kůži? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Trailer k první sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Tvůrci potvrdili, že se chystá třetí série

Tvůrci potvrdili, že se chystá třetí série

Na oficiální vyjádření ze strany Netflixu si ještě musíme počkat, nicméně se zdá, že ještě před premiérou druhé série mají Stranger Things jistou i třetí řadu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás