Stranger Things Nový teaser láká na třetí řadu Stranger Things

Nový teaser láká na třetí řadu Stranger Things

Nový teaser láká na třetí řadu Stranger Things

Netflix zveřejnil další teaser, kterým nás chce nalákat na třetí řadu Stranger Things, které se dočkáme v roce 2019. Stejně jako v případě řady druhé nám teaser představuje názvy jednotlivých epizod.

38 2
10.12.2018

Co víme o třetí řadě?

V dubnu bylo potvrzeno, že třetí řada bude mít osm epizod, tedy stejně jako v případě první řady. Ta druhá jich měla devět. Na názvy jednotlivých dílů se můžete podívat v přiloženém teaseru nebo v přehledu epizod. V červenci jsme se v reklamním teaseru dozvěděli, že třetí řady bychom se měli dočkat v roce 2019 a konec tohoto videa odkazoval na léto 2019. V létě by se také měla třetí řada odehrávat, na rozdíl od prvních dvou, v nichž naše parta chodila do školy. Natáčet se začalo letos v dubnu a Cindy Hollandová, viceprezidentka obsahu Netflixu, uvedla, že zdržení nastalo kvůli tomu, že tvůrci se pečlivě připravují, jelikož chtějí, aby třetí řada byla ještě víc ohromující. Natáčení skončilo v listopadu, takže nové epizody teď čeká střižna, postprodukce a výroba některých triků, i když dost z nich je pravděpodobně děláno postaru bez využití nových technologií.

Co se týče hereckého ansámblu, víme o obsazení nováčků Caryho Elwese, Jakea Buseyho a Mayi Hawke, a pravděpodobně se vrátí i Linnea Berthelsen jako Kali.


Dějové mini-spoilery

Do Hawkinsu se vrátíme rok poté, co jsme ho opustili. Hlavní důvod, který bratři Dufferové uvádí, je stárnutí hereckých představitelů. Zároveň prozradili, že tato řada bude legračnější než ty předchozí dvě a zároveň také nechutnější, jelikož se inspiruje Věcí Johna Carpentera a filmy Davida Cronenberga a George Romera.

Naši partu čekají podle Rosse Duffera krušné časy, a to nemluvíme o nových či starých monstrech. Možná se dočkáme nějakého konfliktu, ale nebojte, monster bude i s ohledem na hororovou inspiraci více než dost. Stínové monstrum bylo zahnáno, ale ne poraženo. V nové řadě budeme prozkoumávat mytologii světa Vzhůru nohama, ale neměli bychom čekat jednoznačné odpovědi, protože ty by podle Rosse Duffera děti nemohly komplexně pochopit.

David Harbour se rozpovídal o Hopperovi a řekl, že v náznacích prozkoumáme šerifovu minulost, nejen skrze krabice na půdě, na nichž se budou skvět nápisy Vietnam či New York. Měli bychom se také dočkat více odkazů na jeho dcerku Saru, například skrz plyšového tygra, jehož měla Sara v nemocnici a který se objeví v Elevenině pokoji. Jejich vztah otec-dcera se posune na novou úroveň, jelikož Hopper teď vychovává dospívající dívku, což je pro něj děsivější než Demogorgoni.

Steve se také ujme otcovské, nebo chcete-li mentorské role, a to vůči naší partě. Uvidíme vzkvétající vztah mezi Mikem a Eleven, Dustin bude opět žárlit na Lucase a Max, a loučit se nebudeme ani s Billym. Will by si měl naopak od všeho dát pauzu. Jinak všechny čeká divoké a zábavné léto, kdy se opět objeví temné zlé síly.

Teaser

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Betryall

jako by nic nevypustili…(y)

11.12.2018 | 6:26:09
Regouvousus

Právě pokud si pamatujete na podobný teaser k druhé sérii, kde taky „odhalili“ názvy epizod, tak se jednotlivé epizody stejně pak jmenovaly naprosto jinak, takže platí to, co se píše v komentáři nade mnou.

#3 KevSpa
11.12.2018 | 9:17:18
KevSpa

#2 Regouvousus: Tentokrát už jsou ofiko. Tehdy to zveřejňovali ještě před natáčením. Teď už mají dotočeno. Navíc tehdy se přejmenovalo jen pár epizod, nikoli všechny.

webmaster
11.12.2018 | 10:41:10
TVDandTO

Kde v tom videu je řečeno že seriál vyjde v létě?

#5 Lucifrid
11.12.2018 | 17:39:44
Lucifrid

#4 TVDandTO: V tom „reklamním“ je summer 2019, takže je to pravděpodobné. Navíc se to má odehrávat v létě. Ale píšu „konec tohoto videa odkazoval na léto 2019“, ne že to bylo potvrzeno, takže ještě uvidíme. :)

webmaster
11.12.2018 | 19:18:31
julek7

Ani v tom „reklamním“ jsem to nikde neviděl napsný. Mohli by překvapit.

12.12.2018 | 0:52:31
MrPlankton

doufam, že se to nezmění v nějakou pubertáckou vztahovou telenovelu s přetahovanou o Max. Super parta nerdíků, co stojí vždy při sobě, je nej! :)

14.1.2019 | 2:03:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Třetí série

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Že jsou Stranger Things nacpané odkazy na filmy z 80. let, víme od první řady. Nové díly tento seznam dál rozšiřují. Seriál si především pro jeho skvělé postavy vychutnáte samozřejmě i bez znalosti těchto předloh. Odkazy tak můžete brát jako takovou třešničku na dortu nebo inspiraci, co si pustit.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás