Stranger Things
95/100 - 854×

Stranger Things

Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Livi Birch (Alice Creel), Elodie Grace Orkin (Angela), Eduardo Franco (Argyle), James Landry Hébert (Axel), Shannon Purser (Barbara Holland), Amy Seimetz (Becky Ives), Chris Sullivan (Benny Hammond), Dacre Montgomery (Billy Hargrove), Sean Astin (Bob Newby), Jake Busey (Bruce Lowe), John Reynolds (Callahan), Rob Morgan (Calvin Powell), Chelsea Talmadge (Carol), Catherine Curtin (Claudia Henderson), Catherine Dyer (Connie Frazier)

Nový teaser láká na třetí řadu Stranger Things

Nový teaser láká na třetí řadu Stranger Things

Netflix zveřejnil další teaser, kterým nás chce nalákat na třetí řadu Stranger Things, které se dočkáme v roce 2019. Stejně jako v případě řady druhé nám teaser představuje názvy jednotlivých epizod.

38 2
10.12.2018

Co víme o třetí řadě?

V dubnu bylo potvrzeno, že třetí řada bude mít osm epizod, tedy stejně jako v případě první řady. Ta druhá jich měla devět. Na názvy jednotlivých dílů se můžete podívat v přiloženém teaseru nebo v přehledu epizod. V červenci jsme se v reklamním teaseru dozvěděli, že třetí řady bychom se měli dočkat v roce 2019 a konec tohoto videa odkazoval na léto 2019. V létě by se také měla třetí řada odehrávat, na rozdíl od prvních dvou, v nichž naše parta chodila do školy. Natáčet se začalo letos v dubnu a Cindy Hollandová, viceprezidentka obsahu Netflixu, uvedla, že zdržení nastalo kvůli tomu, že tvůrci se pečlivě připravují, jelikož chtějí, aby třetí řada byla ještě víc ohromující. Natáčení skončilo v listopadu, takže nové epizody teď čeká střižna, postprodukce a výroba některých triků, i když dost z nich je pravděpodobně děláno postaru bez využití nových technologií.

Co se týče hereckého ansámblu, víme o obsazení nováčků Caryho Elwese, Jakea Buseyho a Mayi Hawke, a pravděpodobně se vrátí i Linnea Berthelsen jako Kali.


Dějové mini-spoilery

Do Hawkinsu se vrátíme rok poté, co jsme ho opustili. Hlavní důvod, který bratři Dufferové uvádí, je stárnutí hereckých představitelů. Zároveň prozradili, že tato řada bude legračnější než ty předchozí dvě a zároveň také nechutnější, jelikož se inspiruje Věcí Johna Carpentera a filmy Davida Cronenberga a George Romera.

Naši partu čekají podle Rosse Duffera krušné časy, a to nemluvíme o nových či starých monstrech. Možná se dočkáme nějakého konfliktu, ale nebojte, monster bude i s ohledem na hororovou inspiraci více než dost. Stínové monstrum bylo zahnáno, ale ne poraženo. V nové řadě budeme prozkoumávat mytologii světa Vzhůru nohama, ale neměli bychom čekat jednoznačné odpovědi, protože ty by podle Rosse Duffera děti nemohly komplexně pochopit.

David Harbour se rozpovídal o Hopperovi a řekl, že v náznacích prozkoumáme šerifovu minulost, nejen skrze krabice na půdě, na nichž se budou skvět nápisy Vietnam či New York. Měli bychom se také dočkat více odkazů na jeho dcerku Saru, například skrz plyšového tygra, jehož měla Sara v nemocnici a který se objeví v Elevenině pokoji. Jejich vztah otec-dcera se posune na novou úroveň, jelikož Hopper teď vychovává dospívající dívku, což je pro něj děsivější než Demogorgoni.

Steve se také ujme otcovské, nebo chcete-li mentorské role, a to vůči naší partě. Uvidíme vzkvétající vztah mezi Mikem a Eleven, Dustin bude opět žárlit na Lucase a Max, a loučit se nebudeme ani s Billym. Will by si měl naopak od všeho dát pauzu. Jinak všechny čeká divoké a zábavné léto, kdy se opět objeví temné zlé síly.

Teaser

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Betryall

jako by nic nevypustili…(y)

11.12.2018 | 6:26:09
Regouvousus

Právě pokud si pamatujete na podobný teaser k druhé sérii, kde taky „odhalili“ názvy epizod, tak se jednotlivé epizody stejně pak jmenovaly naprosto jinak, takže platí to, co se píše v komentáři nade mnou.

#3 KevSpa
11.12.2018 | 9:17:18
KevSpa

#2 Regouvousus: Tentokrát už jsou ofiko. Tehdy to zveřejňovali ještě před natáčením. Teď už mají dotočeno. Navíc tehdy se přejmenovalo jen pár epizod, nikoli všechny.

webmaster
11.12.2018 | 10:41:10
TVDandTO

Kde v tom videu je řečeno že seriál vyjde v létě?

#5 Lucifrid
11.12.2018 | 17:39:44
Lucifrid

#4 TVDandTO: V tom „reklamním“ je summer 2019, takže je to pravděpodobné. Navíc se to má odehrávat v létě. Ale píšu „konec tohoto videa odkazoval na léto 2019“, ne že to bylo potvrzeno, takže ještě uvidíme. :)

webmaster
11.12.2018 | 19:18:31
julek7

Ani v tom „reklamním“ jsem to nikde neviděl napsný. Mohli by překvapit.

12.12.2018 | 0:52:31
MrPlankton

doufam, že se to nezmění v nějakou pubertáckou vztahovou telenovelu s přetahovanou o Max. Super parta nerdíků, co stojí vždy při sobě, je nej! :)

14.1.2019 | 2:03:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E09: Chapter Nine: The Piggyback

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Stranger Things

Čtvrtá série

Soundtrack k první části čtvrté série

Soundtrack k první části čtvrté série

Hudba je pro seriál velmi podstatnou složkou. Seriál Stranger Things se může pochlubit vynikajícím soundtrackem, takže jsme pro vás sestavili kompletní seznam z první části čtvrté série s odkazy, abyste si ho mohli poslechnout.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama