Supernatural (Lovci duchů) S14E20: Moriah

S14E20: Moriah

S14E20: Moriah

Sam, Dean a Castiel jsou v podstatě vhozeni do epické bitvy, Jack je rozčarovaný ze všech těch lží a na scéně se objeví starý přítel z minulosti.

cz sk
26.4.2019
42 minut

Základní info:

Režie: Phil Sgriccia Scénář: Andrew Dabb

Trailer k dvacáté epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Docky87

Nic by mi neudělalo větší radost než návrat Crowleyho, ale on umřel v tom jiném světě ne? A ten jiný svět má svoje peklo a nebe, ne?? Takže Crowley se asi neobjeví :(

3.10.2019 | 0:10:37
-Skinner-

Zaujímavý zvrat. Posledný záporak seriálu je známy. Veľké lákadlo na poslednú sériu. A tá pesnička na konci. God was never on your side.

23.7.2019 | 18:10:21
skyler

Chucka vždy rada vidím…nostalgia prvých sérií ako vyšitá :)

10.7.2019 | 20:38:09
Leksa kom Trikru

však on jim někdo přispěchá na pomoc…Třeba se tam oběví nějak záhadně Gabriel ,nebo Lucifer ,nebo Crowley ,nebo Billie …vždycky jim někdo pomůže :D

19.6.2019 | 1:46:05
RedRose

paradni finale !! osobne jsem myslel ze ta zbran bude fungovat trochu jinak ale i tak dobry !! kdyz vylezali ti mrtvi tak jsem si vzpomel hlavne na Crowleyho (mozna proto ze byl v dilu zminen)… tvurci se zrejme rozhodli ze vrati serialu starou zaslou slavu a do posledni serie vjedou jako pred lety, kdy to jeste za neco stalo ;-) a tesim se !!

4.5.2019 | 13:39:14
Stanley97

Podíval jsem se na nějakou epizodu po hodně dlouhé době, ale tohle bylo epický…

1.5.2019 | 18:33:07
catsmam

velké zklamání, hlavní hrdinové už nejsou hlavní hrdinové, bůh – otec všeho (a ten, který vždy miloval lidi) je pojat jako …,Jack je zabit, ale nebojte, určitě ho oživí – překvapivě – jde jen o to, že někdo umřít musí, je to finále, Castiel je naprosto zbytečný (ten už je hodně dlouho k ničemu). Pár scén, které měli S&D bylo dobrých. No nedivím se, že J2 nahlásili, že nechtějí pokračovat.

1.5.2019 | 15:23:19
Simonia12

Super!!!!!!!!

30.4.2019 | 11:20:13
Tripdancer

Naprosto perfektní díl s dokonalým zvratem!

Zdá se, že bůh asi byl celou dobu ultimátní záporák, aspoň teď by to dávalo smysl.Vsadím boty, že ho na konci 15. série Dean zabije.

Teoreticky, pokud je Chuck vševědoucí a ví, jak umře, tak se vlastně snažil vyhnout své smrti tím, že dal Deanovi zbraň, která sice vyřeší problém chlapců, ale zároveň by vyřešila i Chuckův problém.

Jak je známo Chuck si totiž strašně nerad špiní ruce u vybíjení svých oblíbených postav. Proto Deana prostě nevypaří lusknutím prstů.

Sestru Amaru zamknul někam do kšá skrze Kainovo znamení, nejoblíbenějšího syna Lucifera šoupnul do klece a oblíbená opička Dean, měl umřít na hřbitově vlastní volbou a rukou. Nestalo se, tak na ně poštval všechny potvory, co kdy ulovili, protože zabít ho osobně, není jeho styl :)

29.4.2019 | 23:06:57
Violet

Do......... co to bylo? Tak asi jsem čekala vše, jen tohle ne. Chuck a záporák??? A co ten The Walking Dead na konci? :D

Chuck se plete, je to epic!
Takže nakonec vymažou Chucka. Pokud to celý byla jen hra Chucka, pak jediná možnost jak mít svobodnou vůli, je zničit ho. Billie, Jack a Nicota určitě nebudou jediný, co půjdou proti němu.

Neudělala něco sestřička Chuckovi? Přecejen, to ona byla ta zlá, pokud to vůbec byl Chuck. Asi byl, sakra :D To byl teda konec. A teď čekat, achjo.

Ale co se vlastně divím, Chuck to psal všechno už dřív, prostě nepřestal. A jak řekl Castiel, spisovatelé lžou. Tak třeba nás to překvapí ještě mnohem víc.. Ani mě by se nelíbilo, kdyby to vlastně byla celý jen Chuckova hra.

A pak se ukáže pravý bůh a Chuck bude v háji. To ale asi ne co :D

29.4.2019 | 10:22:55

Atomic Monsters

Atomic Monsters

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejlepší epizody 14. série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás