Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 765×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

Bobby Singer

Bobby Singer

Blízcí: Rufus, Sam, Dean

Manželka: Karen Singer

Sezóny 15
2006 - 2020

Robert Steven „Bobby“ Singer vyrůstal jako jedináček. Jeho otec byl velmi brutální a alkoholik, a když byl Bobby teenager, tak ho zastřelil, aby zachránil svou matku před dalším surovým útokem. Tělo otce pak zakopal na dvorku.

Bobby byl původně automechanikem, lovcem se stal až poté, co musel zabít svou ženu Karen, která byla posednuta démonem. Rufus Turner byl také lovcem, který pomohl s vymítáním a nakonec s krytím Kareniny smrti. A právě Rufus naučil Bobbyho vše o světě plném nadpřirozena a spoustu let spolu lovili do roku 1993 a incidentu v Omaze.

Bobby se zná s Winchesterovými od Vánoc roku 1991, kdy dal Samovi amulet pro jeho otce. Bobby s kluky podnikal i obyčejné věci jako by byli normální děti. Ale s Johnem Winchesterem nevycházel nejlépe. Jak jednou řekl Dean, Bobby byl na Johna tak naštvaný, že ho chtěl prostřílet na cedník. Po smti Johna jdou kluci právě k Bobbymu, dát se dohromady, a poté se jejich vztah jen utužuje, až se pro ně Bobby stane druhým otcem.

Od roku 2009 je Bobby ochrnutý od pasu dolů poté, co sám sebe bodne, aby se zbavil posednutí démonem. Později ale Bobby uzavře dohodu s Crowleym, aby zjistil, kde se nachází Smrt a součástí dohody je i Bobby může znovu chodit.

Bobby jako jeden z mála ví o tom, že se Sam dostal z Luciferovy klece, ale souhlasí s tím, že to Deanovi neřeknou, protože má konečně normální život. Sam se ale vrátí z klece naprosto bez emocí a jediný způsob, jak tak zůstat je kouzlo s „krví otce“, ale nemusí se jednat o biologického otce. Sam se tedy pokusí Bobbyho zabít a i po návratu Sammyho duše do jeho těla, Bobby má stále problém být poblíž Sama.

Později se ale Bobby připojí zase k Winchesterům a společně loví Matku všech monster- Eve. Během tohoto lovu je Bobby posednut a zabíjí svého blízkého přítele Rufuse.

Osudným se Bobbymu stává střet s leviatany a Dickem Romanem, který ho střelí do hlavy a Bobby upadne do komatu. Jeho poslední slovo je: „Idjits“. Bobby ale nejde dál se smrťákem a zůstává na Zemi, aby pomáhal Samovi a Deanovi. Jako většina duchů ale Bobby začne šílet a proto poprosí kluky, aby ho poslali dál. Jeho poslední přání je, aby až přijde jejich čas, šli dál a nezůstávali jako on.

Naneštěstí Bobbyho duše nejde do Nebe, ale na rozkaz Crowleyho do Pekla, kde je mučen démony v podobě Sama a Deana. Nakonec ho ale pravý Sam zachrání a vypustí jeho duši do Nebe, kam patří.

Foto: CW, The WB

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Som rád, že dostal práve Bobby toľko priestoru. Perfektne sa vykreslil jeho charakter. Bobby síce môže byť mrzutým a skeptickým alkoholikom, ale i napriek tomu sa ho nedá neobľúbiť. Bobby bol vždycky pre Sama s Deanom väčším otcom než ich biologický otec John. Bobby je jednoducho súčasťou rodiny!

5.4.2021 | 20:24:01
Bruce.Kent

Skvělej charakter.

22.11.2020 | 13:22:59
dadinka

Bobby proč kurva??

14.4.2017 | 15:38:17
ShadowKittyGirl

Nerudný dědek, ale má styl a pro kluky je jako otec :-)

27.2.2017 | 19:52:53
helcawinchester

Bobbyho mám moc ráda.

27.2.2017 | 19:36:45
VampKošilka

Skvělá postava.

29.6.2016 | 16:28:45
Moooos

Celkem dobrá postava.

17.5.2016 | 17:17:34
herriete Lébl.

Idjits

20.5.2015 | 14:52:42
Kimberlly

skvelý, brblajúci idjit! :D

17.8.2014 | 16:42:20

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama