Supernatural (Lovci duchů) S15E19: Inherit the Earth

S15E19: Inherit the Earth

S15E19: Inherit the Earth
cz sk
12.11.2020
42 minut

Základní info:

Režie: John F. Showalter
Scénář: Brad Buckner & Eugenie Ross-Leming

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

toto by byl dle mého úctyhodný konec, ale všichni víme že bude ještě jeden díl.....

14.11.2020 | 0:14:02
Jakaru

Nevěřím tomu, že je tohle konec, bylo by to dost odflaknute a jelikož bude ještě jeden díl, tak musí dojít k velkému zvratu událostí. Jelikož Chuck si s nima celý tento díl hrál a snažil se jim zkazit jakoukoliv drobnost, kterou dokázali, viz. nalezení psa, tak si myslím, že to, co se stalo teď je Chuckův plán a on bez síly není. Už jen to, že si myslí, že jsou konečně svobodní, nebude určitě pravda. Chuck ještě zamíchá karty a bojím se, že pro bratry to nedopadne dobře, rozhodně nebude takový happyend jako v tomto dílu. A linie s Cassem se tam dle mého taky nějakým způsobem promítne. Pochybuju, že by smrt tak velké postavy jako je Castiel, jejich nej přítele, neobrečeli a nesnažili se ho přivést zpět. Uvidíme, třeba se pletu, ale tohle není konec stylu SPN

13.11.2020 | 23:43:19
Mesyas

Moje srdce umřelo s Casem(pořád si pamatuju ten díl, kdy „se stal člověkem“), ale bylo fajn vidět výčet těch starých postav a kam se ten seriál dostal. Od příšer, démonů, andělům až k Bohu. Bylo to skoro to samé, podobná šablona, ale bavilo to.

Ten čas ale neskutečně utekl, přijde mi to jako včera, kdy jsem snad skončil s dabingem u 4. sérii a začal vyhlížet nové díly v AJ. Navždy v mém srdci.

13.11.2020 | 23:33:58
SIma 02

perfektní zakončení :-) jsem ráda, že Chucka nechali žít a samotného :-) akorát tedy opravdu nevím co chtějí dát v poslední dvouhodinovce :-D to bude asi překvapení…nějaký mix ze všech sezón :-)

jsem ráda, že překonali jednoho z největších padouchů a překonali to svým stylem :-)

13.11.2020 | 16:00:20
baraeliasova

No… mám smíšené pocity. To, jak porazili Chucka bylo takové nijaké, ale ušlo to. Co jsem absolutně nepochopila, byla celá story line Case. Je canon, že ho Chuck nedokázal ovládat a všechno, co udělal bylo z jeho vlastní vůle, a proto doufám, že to ještě budou řešit v dalším díle. Takhle prostě skončit nemohl. Vím, že to asi chtěli udělat, jakože to skončí stejně jak to začalo. Tedy jenom Samem a Deanem, ale tohle je strašně nefér vůči Casovi, který je velká část celého seriálu.

13.11.2020 | 13:46:29
Dragon94

Za mě teda velké zklamání. Doufám, že to nebyl skutečně poslední díl a že se ještě nějakého zvratu dočkáme, protože tohle celé mi přijde jako obrovský výcuc z prstu, ke kterému absolutně nic nesměřovalo.

13.11.2020 | 12:54:36
TeronGorefiend

Negan_Grimes: Já bych trochu tipoval jednu velkou „The Road so Far“ protože tady nebyla, a potom nějakou „opravovačku“, protože i přes vývoj tady je celá struktura udržující svět normálně v chodu je imo dost dojebaná.

13.11.2020 | 12:39:24
Negan_Grimes

Super, super diel. Ale o čom bude potom posledný? Veď všetko ukončili už v tomto.

13.11.2020 | 11:30:25
3

Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 744×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jim Beaver (Bobby Singer), Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Reklama

Hlídejte si nás