Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 764×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S15E19: Inherit the Earth

S15E19: Inherit the Earth

V sázce je osud celé Země, protože se Dean a Sam konečně postaví Chuckovi. Zatímco vymysleli plán, díky kterému by ho porazili, známá tvář se vrátí na scénu, aby jim pomohla.

cz sk
12.11.2020
1 000 000
43 minut

Základní info:

Režie: John F. Showalter
Scénář: Brad Buckner & Eugenie Ross-Leming

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Úvodné minúty boli veľmi pochmúrne a niesli sa v znamení straty Cassa, ale i prakticky všetkých, na kom im kedy záležalo. Chuck prichystal pre Winchesterovcov taký, v ktorom na svete niet ani živej duše. Boh takisto vracia späť do hry Lucifera, aby zahral menšie divadielko. Za Luciferove cameo som neskutočne vďačný a to snáď iba Mark Pellegrino dokáže za takú krátku chvíľu strhnúť na seba všetku pozornosť a ukradnúť si celé pódium len pre seba. Jeho zmysel pre humor mi skrátka bude chýba, škoda, že nás tak rýchlo opustil. Nakoniec sa podarilo prechytračiť Boha tak, že zatiaľ čo bol Chuck zaneprázdnený mlátením Sama a Dean, Jack pomaly absorboval do seba Božskú silu, čím sa z neho stal kvázi nový Boh. A tie záverečné flashbackove prestrihy sa krásne niesli na nostalgickej note.

5.4.2021 | 18:07:20
Bruce.Kent

Naprosto excelentní epizoda.

9.1.2021 | 13:57:50
matoushr11

super díl

8.1.2021 | 22:50:24
luciakanky

Koniec sa blíži :( ak by bola táto epizóda tou úplne poslednou tak by som bola spokojná, ten zãverečný zostrih bol úžasný, dojemný, epický. Dvojhodinovka bude náročnã :(

20.11.2020 | 21:52:44
mima33

Jack ako nový Boh je presne podľa mojich predstáv.

20.11.2020 | 15:47:29
tigy

Chybička se vloudila – na začiatku, ako sa blíži Impala, tak v diaľke jedno auto prechádza križovatkou… Chuck asi nezabudol vymazať len toho psa ;)

19.11.2020 | 19:54:23
crazytunny

A jinak stalo se presne to co ve vsech serialech kde na konci celeho X leteho vyvoje, je tak silny protivnik ze je skoro nemozne vyhrat – skonci to totalni picovinou. Proc potrebovali Michaela aby jim privolal boha, vzdyt na planete NIKDO mimo nich nebyl, asi nedalo tolik práce je jako buh vysledovat? Proc nemuze buh ktery stvoril smrt cist knihu? Jack nasává energii, aby pak na konci vysál sílu z boha – to jako vážně? :) posledních 10min dílu je tak nesmyslných… achjo.

19.11.2020 | 3:17:04
CZEMarkus

Jakože tohle píšu ještě před tím posledním díle a možné to pak přepíšu ale to je jedno asi.

Mám takový pocit, že tohle by mohlo být finále seriálu ale zase na jednu stranu mi to přijde jakože bych asi chtěl více. Dokážu přežít, že tento seriál dostane tento konec a tajně doufám, že ten 20. díl nás uplně odstřelí a dostaneme trošku epičtější finále. Uvidíme.

18.11.2020 | 15:05:11
wrong

Jedna hviezdička za Lucifera. Jedna hviezdička za Michaela. Jedna hviezdička za parádny zostrih na konci.

18.11.2020 | 13:58:41
zlma

Mně se epizoda hodně líbila, mohla bych napsat X komentářů k ději, ale je to tu omezené jediným, tak se vyjádřím pouze ke Castielovi – spoustu lidí brečí, že Jack nepřivedl Casse zpět. Jack je s Amarou v harmonii – mám za to, že přivedení Castiela zpět by tuto rovnováhu narušilo. Mimo to, je to konec, museli někoho obětovatt a Castielova oběť přišla v pravou chvíli! Obětoval se za někoho, koho miloval, pro Deanův život. Kdyby Castiel svůj šťastný okamžik prožil dejme tomu až po závěrečném fightu s Chuckem, k čemu by jeho náhlá smrt byla dobrá? Vůbec k ničemu. Takto měla velký smysl, řekla bych, že zachránil Deanův život nejen ve fyzickém ohledu.

18.11.2020 | 11:32:07
1

Carry on

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama