The Boys Druhá řada The Boys začala ještě více ukazovat Homelanderovo ego

Druhá řada The Boys začala ještě více ukazovat Homelanderovo ego

Druhá řada The Boys začala ještě více ukazovat Homelanderovo ego

Odstartovala nám druhá řada seriálu The Boys, takže si ji pojďme podrobně projít. Dnes se zaměříme na události z první epizody.

20 0
16.9.2020

Hughie sebral odvahu

Z bandy vstoupil do druhé řady nejlépe Hughie. Ten má velký elán položit na kolena celý Vought a Annie by mu s tím ráda pomohla. Jejich vztah přetrval i navzdory tomu, že ji Hughie celou první řadu lhal. Společnými silami se rozhodli získat vzorek Sloučeniny V za každou cenu. Do úzkých se Hughie dostane až ve chvíli, kdy si uvědomí, že Vought se nebojí zabíjet a zbavit se člověka ze CIA je pro ně lehký úkol.

Homelanderovo ego praská ve švech

Homelander ukazuje, že jeho ego snadno přesahuje level nekonečno a míří do vzdáleného vesmíru. Po odstranění Madelyn se Homelader přimluvil za její asistentku, aby nastoupila místo ní. Jenomže pro Homelandera má být jen jakýmsi panákem. On sám chce rozhodovat úplně o všem, což si chce ujasnit i se samotným ředitelem společnosti Stanem Edgarem, hned co do Sedmičky nabere Stormfront. Ten se nenechá nikým zastrašit a Homeladerovi vše vytmaví. Ví o každém jeho kroku, což mu sebere všechen vítr z plachet.


(Homelander se Starlight na veřejnosti)

Homelander tvrdě narazil, což mu zcela jistě není po chuti. O panu Edgarovi víme jen to, že by se ve druhé řadě měl vyskytovat mnohem častěji, než v řadě první, kde jsme ho viděli jen v jedné epizodě. Příchod Giancarla Esposita do seriálu rozhodně vítáme. Jeho herecké umění hrát odměřeného záporáka dokáže vždy pozvednout každou scénu. Takže doufáme, že Homelanderovi dokáže odolávat co nejdéle.

Nástup Stormfront bude postupný

Sedmička je již opět kompletní! Stormfront se nám v první epizodě stihla jen představit, ale i to stačilo, abychom si všimli, že to mezi ní a Homelanderem rozhodně skřípá. Tohle by pro jednoho z těchto hrdinů nemuselo dopadnout dobře.

Black Noir v akci

I tenhle nevyužitý skvost by měl ve druhé řadě dostat více místa, což vítáme s otevřenou náručí. Tichý Black Noir rozhodně ví, jak se postarat o pořádnou podívanou. Jeden skalp již má na svém kontě, tak doufejme, že to nebude poslední a po superpadouších půjde ostošest.

Příchod superpadouchů

Když je svět plný superhrdinů, tak proč by nemohl být i plný superpadouchů? Aneb jak dostat superhrdiny do armády? Stačí jen dát Sloučeninu V do nesprávných rukou po celé planetě. To se nám tu pak začnou rojit superpadouši jako houby po dešti. Teď se zdá, že jeden se dostal i do USA, kde by chtěl škodit. Poradí si s ním Banda nebo Sedmička?

(Hughie se rozhodl dostat všechny supráky)

Deep pořád v odloučení a A-Train v nemocnici

Sedmička má sice zase sedm členů, ale kompletní tým je vlastně jen na papíře. Dva členové týmu jsou momentálně mimo hru.
A-Train při souboji se Starlight dostal infarkt a nyní je upoután na lůžku. Nejrychlejší člověk planety Sedmičce momentálně pomáhat nemůže.

Dalším, kdo je mimo hru, je Deep a opět v tom má prsty Starlight. Vlastně ne prsty, ale ten příběh dobře známe. Jeho zneužití této milé dívky vedlo k tomu, že byl poslán pryč z očí lidí, aby nemohl škodit společnosti. Díky tomu upadá do stále větších depresí, což vede k tomu, že na sebe upozorňuje ještě víc. Takže odloučení zrovna moc nefunguje, naneštěstí jeho poslední kousek by mu mohl pomoci dostat se na správnou cestu.

Jaké je vaše hodnocení epizody S02E01 The Big Ride?

Foto: Amazon

Diskuze /8

sten1122

zatial slabe chce to viac krvi

#7 Geextah502
17.9.2020 | 7:33:16
1Bobesh1

Vybuch hlavy nestacil?

admin
17.9.2020 | 8:30:48
desaix

Chce to poriadny príbeh a nie viac krvy, viac super hrdinov a viac cool hlašok. Práve toho sa najviac bojím. Prvá séria bola fajn kôli príbehu a postavám ktoré nie sú ploché. Nedajú sa jednoznačne zaradiť ako dobráci a záporaci, proste majú logické pohnútky k svojmu správaniu.

17.9.2020 | 15:26:38
DC Expert

To bude nakonec Homeland vs Stormfront! Epic bitka!

#5 1Bobesh1
17.9.2020 | 23:42:34
1Bobesh1

#4 DC Expert: Tak podle komiksu je Stormfront členkou druhého tymu, což by i odpovídalo tomu, že má být parodii na Thora. DC x Avenegers trochu jinak…

admin
18.9.2020 | 9:26:48
elsadistico

velmi pozvolny rozjazd … keby takto začínala S01, tak asi takúto popularitu nezíska :-D

20.9.2020 | 16:37:42
Geextah502

#1 sten1122: ani velyba nestacila?:-D

23.9.2020 | 14:35:43
elsadistico

3 diel už fajn, jeden pohľad medzi Hughiem a Butcherom priniesol viac ako prvé dva diely dokopy … Takto by mal vydržať celý seriál.

23.9.2020 | 22:38:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: What I Know

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @janeyfl, @ciro7a
Korekce: @K4rm4d0n

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Hlídejte si nás