The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S04E01: Potential Energy

S04E01: Potential Energy

Nová sezóna navazuje na dramatické finále, kdy Marianin psychicky narušený přítel přišel do školy se zbraní. Stef a Lena už ví, že Callie spala s Brandonem a Callie se bojí, že už nebudou chtít, aby byla součástí jejich rodiny.

sk
20.6.2016
910 000
42 minut

Režie: Rob Morrow
Scénář: Peter Paige

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak matky mluvili s Callie ale ten poplach je přerušil jsem zvědav jak tu situaci s Brandonem a Callie vyřeši jinak Callie mi je lito jak se k ni na siti chovaji a bylo dobre jak Callie a Brandon uklidnovali studenty a to jak ten supl neměl o ničem paru a byl nervozni a jsem zvědav jak se s tim že Nick přinesl do školy zbran jak se s tim škola vyrovna a taky jsem zvědav jestli Jesus začne zase chodit s Emmou.

redaktor
20.5.2021 | 21:57:18
Satu

Na co jsem se to dívala?? A ta upoutávka na konci byla na céčkový horor nebo co?

24.6.2016 | 10:57:38

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama